Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z panelem klimatronika


cinek0478

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem jak w temacie. Szukałem na forum i nikt nie opisywał takiej przypadłości. Chodzi o to że wyświetlacz wyświetla prawidłowo, ale nie działają przyciski , żaden. Co może być przyczyną .Pomóżcie. :notworthy:

[mod]Proszę używać prefix - kolejne tematy polecą do kosza[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to sprobuj zrobic adaptacje.Jak nie pomoze poradz sie dobrego elektromechanika jezeli sam nie masz pojecia o takich rzeczach.Kiedys czytalem na forum to cos bylo o zimnych lutach ale nie wiem czy to akurat to .Najprosciej kup sprawna uzywke o tych symbolach co u ciebie ok.200pln.Mialem tez problemy z panelem i kupilem uzywke teraz hula.Czasami tez lubia sie silniczki zacinac. Pozdro. tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdź zimne luty (luty które nie wytrzymały próby czasu i popękały)

jeżeli nie potrafisz sam to zanieś panel do elektryka i zapłacisz z 20zł za ich poprawienie.

poczytaj sobie to:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_panela_klimatronika-t3521.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimne luty poprawiał mi niedawno kolega (który niestety nie jest fachowcem w tych sprawach) bo nawalał wyswietlacz (migajace cyferki). Po jego naprawie wszystko dzialało, ale przez te mrozy samochód nie był uzywany i po odwilży nie działają przyciski. Byćmoże to ingerencja jego mogła przyczynić się do tego problemu. Zaniose mu jeszcze raz, może cos pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...