Jump to content
IGNORED

Zielona Góra [Volks-Merc]

Nowak_zg
 Share

Recommended Posts

polecam serwis Volks Merc na ulicy Krosnienskiej w zielonej gorze, obok sklepu komputerowego Galaxy

wymieniali w a4 rorzad i popychacze z tego co pamietam i zrobili to bardzo profesjonalnie

kolega u nich serwisuje corrado vr6, ja u nich tez cos tam robilem kiedys w toyocie celice i zawsze bylem i wszczyc znajomi ktorzy tam robia zadowoleni

ceny moze nie najnizsze w zg ale mamy pewnosc ze "pan wladziu" ktory robi wszystko w szopie, niczego nam nie zepsuje.

wiec goroco polecam

śiiemka :a4fan: mieszka w krosnie odzanskim mam a4 19 tdi i jesze nie serwisowalem w takim warsztacie ; czy koszty sa duże wymiany paska rożodu bo nie dlugo mam do wymiany itp jaki sa koszty serwisu okrosowego i czy możesz mi podać namiary tego serwisu nailepiej to telefon :drool:pozdrawiam ziomal z krosna odrzanskie :hi::quattro: dziuniek

ceny sa przystepne;) ja robilem u nich kompletny rozrzad (paski contitech napinacze nie pamietam;p) + simering(ori audi), + kompletne sprzegło (sachs) + uszcelka kapy zaworow i jakies tam pierdy ... wyszło 2200zl;)