Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No raczej przeciez nie jestem burakiem zeby dawac takie oznaczenia :polew:

Co do et to teraz jest 45,finalnie bedzie et25

---------- Post dopisany 04-06-2013 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2013 at 09:31 ----------

pogoda wczoraj dopisala wiec umylem auto i cyknolem kilka fot,dalej czekam na kuriera z dystansami :kwasny::facepalm:

picture009fu.jpg

picture002qn.jpg

picture006qu.jpg

picture003sv.jpg

Opublikowano

podoba mi sie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

img20130610215224.jpg

Tak wyglada z tylu 20mm dystansu

Opublikowano

To jakie to koło ma et? Dalej jakieś takie schowane się wydaje .

Opublikowano
  • Autor

Felga ma et 45 plus dystans 20mm

Opublikowano

Jest fajnie, chociaż szkoda że nie jest jeszcze troche. Teraz pewnie na równi z błotnikiem co ? bo u mnie przy 8.5 i et20 jest lekko po za obrysem

Opublikowano
  • Autor
Jest fajnie, chociaż szkoda że nie jest jeszcze troche. Teraz pewnie na równi z błotnikiem co ? bo u mnie przy 8.5 i et20 jest lekko po za obrysem

Jest prawie na rowno brakuje kilku "mm" ale bede kombinowal,kolega ma 0.5cm to wezne od niego tylko nie wiem czy zlapie na te sruby co mam teraz czy bede musial kupic dluzsze,

Tak btw masz jakies foty z bliska jak to u ciebie siedzi?

Opublikowano

Mówisz masz, pstryknięte na szybko :)

47bbaeeec3b650a9.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dorwalem dystanse 4x 0.5cm na przymiarke jak znajde chwile to pomierze ile wejdzie zeby nie podnosic za duzo bo koza nie bede latal i bede wiedzial juz na 100% ile dystansu dolozyc zeby bylo dobrze mysle ze et 20 bedzie juz spoko a jak nie to wleci dystans na tyl 30mm i et bedzie 15

---------- Post dopisany 18-06-2013 at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 23:58 ----------

Wpadl dystans 30mm na przymiarke i jest o wiele lepiej

1lty.jpg

Opublikowano

Like it

Opublikowano
  • Autor

Tu jeszcze fota jak z boku siedzi wiecej dystansu juz nie bedzie bo bym musial tyl podnosic a nie chce koza jezdzic

epec.jpg

Opublikowano

Jest dobrze :) ostatecznie et15 ? to jest 8 czy 8,5j ? no i spolerował byś w końcu te darki :naughty:

Pozdr

Opublikowano
  • Autor
Jest dobrze :) ostatecznie et15 ? to jest 8 czy 8,5j ? no i spolerował byś w końcu te darki :naughty:

Pozdr

Tak et bedzie 15,felgi 8,5j a na polerke przyjdzie czas bo nie jest tak latwo farbe sciagnac

Opublikowano

Kadafi to kiedy jakas sesyje robimy?

Opublikowano
  • Autor
Kadafi to kiedy jakas sesyje robimy?

To sie zobaczy najpierw musze zrolowac nadkola z przodu i skrecic gwint na dol a potem sie zobaczy czy ktos chce pstrykac zdjecia mojej blachy

Opublikowano
Kadafi to kiedy jakas sesyje robimy?

To sie zobaczy najpierw musze zrolowac nadkola z przodu i skrecic gwint na dol a potem sie zobaczy czy ktos chce pstrykac zdjecia mojej blachy

Sprzet lezy jakby co.... nie skrecaj tylko nie za nisko zeby moja jak koza przy czarnuli nie wygladala:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak zroluje nadkola z przodu to napewno pojdzie nizej ale jeszcze nie wiem ile moze 1cm moze 2cm zobacze ile sie da

---------- Post dopisany 06-07-2013 at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 14:38 ----------

Dystans 30mm siadl idealnie jeszcze ciut nizej i przestanie obcierac

28tk.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.