Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Concert CD by Grundig - Pytanie laika


Horas91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako, że trochę już o tym czytałem, to mam mętlik w głowie, chciałbym wymienić radio na któreś z tematu(bardziej concert)

mam kilka pytań(pytałem także w temacie o moim samochodzie ale nikt nie udzielił mi odpowiedzi)

posiadam taką wiązkę kabli

20100331252.jpg

Nie posiadam subwoofera ani wzmacniacza, stare radio które grało w tym samochodzie wygląda tak

20100401259.jpg

Co powinienem zrobić aby mieć concerta dobrze grającego(nie wyłączającego się po godzinie, grającego an wszystkie głośniki itd.)

Jeśli temat ten był już szczegółowo poruszony to przepraszam za zaśmiecanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat jest poruszany wiele razy musisz szukac o podlaczeniu concerta a pozniej o podpieciu szyny can

tu masz o szynie can: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka która jest na pierwszym zdjęciu to prawdopodobnie przejściówka z ISO na złącze sony (coś jak na fotce poniżej), dlatego musisz sięgnąć głębiej, wyciągnąć trochę wiązkę i odłączyć przejściówkę :wink4:

wtedy podłączysz concerta i zobaczymy co gra a co nie, czy jest can itd

ISO-SONY16P.JPG

jest też opcja (mało prawdopodobna) że przejściówki nie ma i instalacja jest zakończona bezpośrednio wtyczką sony, ale wtedy najlepiej żeby za podłączanie wziął się ktoś, kto w tym siedzi, a nie "laik"-jak to określiłeś w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka która jest na pierwszym zdjęciu to prawdopodobnie przejściówka z ISO na złącze sony (coś jak na fotce poniżej), dlatego musisz sięgnąć głębiej, wyciągnąć trochę wiązkę i odłączyć przejściówkę :wink4:

wtedy podłączysz concerta i zobaczymy co gra a co nie, czy jest can itd

ISO-SONY16P.JPG

jest też opcja (mało prawdopodobna) że przejściówki nie ma i instalacja jest zakończona bezpośrednio wtyczką sony, ale wtedy najlepiej żeby za podłączanie wziął się ktoś, kto w tym siedzi, a nie "laik"-jak to określiłeś w temacie

Jutro się tym pobawię, zobaczę i ew. zrobię zdjęcia.

Jak kupie concerta II i wyjdzie co działa a co nie to będziesz służył pomocą(wtedy będę potrzebował instrukcji krok po kroku)?

A przy okazji... Wiązka ta nie wychodzi dalej, bo próbowałem ją wyciągnąć.

Ale może po prostu mi się coś tam zahaczyło, jak tylko rozbiorę to wrzucę foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymmmmm wyglada na to ze jesli nie masz glebiej podlaczenia to ktos przed Toba obcial standartowe ISO i przerobil pod sony...ale spokojnie to sie da zrobic pod Concerta

Z tym ze sprawdz czy masz ori wzmak bo jesli sie orientujesz jest b.duze prawdopodobienstwo ze tylne glosniki nie zagraja pod Concertem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc... wiązkę kabli pod ori radio mam...

012hf.jpg

ale czy mam wzmacniacz to nie wiem, nie wiem nawet gdzie go szukać. Zrobiłem foty bagażnika bo może gdzieś tam być powinien.

011ov.jpg

010kfb.jpg

009hyh.jpg

008jj.jpg

007xic.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak wiazka jest prawie ok :gwizdanie:

wzmaka nie masz wiec concertII na tyl sygnalu nie pusci musisz zakupic:

1. radio

2. wzmak (ori lub nie ori)

3. zestaw kabli rca+zasilanie wzmaka

4. mini iso (3szt)

5. konektorki do mini iso

6. konektorki do licznika jesli chcesz rds w zegarach

no i to chyba wszyskto

aha i musisz zaopatrzc sie pozniej w VAG i kabelek

jak cos chcesz wiedzic wiecej to pisz pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item979378232_subwoofer_orginalny_audi_a4_01_07_r.html

Powiedzcie mi gdzie to się montuje(zaznaczcie na focie)?

Prawdopodobnie jednak zrezygnuje z ori radia... trochę dużo rzeczy muszę kupić...

Sorry

Już poprawiłem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12248918

Powiedzcie mi gdzie to się montuje(zaznaczcie na focie)?

Prawdopodobnie jednak zrezygnuje z ori radia... trochę dużo rzeczy muszę kupić...

1. co gdzie sie montuje bo link taki jakby nie na temat!!

2. tez rzeczy ktore musialbys kupic to pryszczy w porownaniu z tym jak ori radio sie prezentuje w B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item979378232_subwoofer_orginalny_audi_a4_01_07_r.html

to jest subwoofer od kombi i montuje się go z prawej strony bagażnika(a ty masz sedana więc nie będzie pasował)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

007xic.jpg

Próbował ktoś zabudować suba w tym boczku? Potrzebuje cały bagażnik, wzmacniacz ukryłbym gdzieś głębiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tacy co maja zabudowany w boczkach, kole zapasowym itd wiec da sie suba zabudowac wszedzie gdzie tylko Cie fantazja poniesie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...