Jump to content
IGNORED

[B6 BGB] Gdzie znajduje sie sterownik bluetooth ?


Guest Szubek-line
 Share

Recommended Posts

Guest Szubek-line

Witam wszystkich, potrzebuję zlokalizować sterownik bluetooth do instalacji telefoniczej w A4 B6, musze go wymontowć i wymienić na inny nie mam pojęcia gdzie się znajduje. Nr sterownika to 8P0862335. Jedni mówią, że w kanale środkowym inni, że pod siedzeniem kierowcy. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Fabrycznie znajduje sie pod siedzeniem pasazera, tam gdzie montowane sa instalacje telefoniczne. Jesli nie byl zamontowany fabrycznie tylko "rezany" to najprawdopodobniej znajduje sie za schowkiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Szubek-line

Witam czy jesteś pewien??? nie chciałbym rozebrać co nieco za dużo :) instalacja jest 100% fabryka. Uchwyt zamontowany jest przy konsoli środkowej, tj. instalacja II generacji bez przewodów do uchwytu. Czy trzeba wyjmować całe siedzenie, tapicerkę itp. aby to ustrojstwo wyciągnąć ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Szubek-line

Witam musisz kupić sterownik 8P0862335H lub Q ( Q jest najnowszy i obsługuje wiecej telefonów) ale spokojnie wysztarczy z literą H + komplet okablowania + mikrofon, wieczorkiem spróbuję wrzucić link do jakiegoś manulala. [br]Dopisany: 03 Październik 2007, 09:51 _________________________________________________http://stores.vagnav.com/Categories.bok?category=Audi+A4+B6+%282002-2005%29 tutaj możez kupić cała instalację gotową do montażu

http://www.scoty.de/index2.htm

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...