Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Głośniki tylnych drzwi...


Devon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odrazu zaznacze ze szukalem pod tym katem odpowiedzi na te pytanie ale jakos nie wygrzebalem nic ciekawego...

wiec moja A4 niestety nie ma w tylnych drzwiach glosnikow ma tylko z przodu 2 normalne i 2 syczki chcialbym dolozyc 2 w tylne drzwi moja a4 jest z roku 97' kombi w bagazniku mam skrzynie basowa alpina z przodu ladnie wszystko gra ale z tylu skrzynia zaglusza troche muzyke i slychac i czuc bardziej basik niz muzyke moje pytanie brzmi czy w boczku da sie zamontowac glosniki czy jest tam gdzies miejsce na to ktoredy puscic kable?? jesli trzeba zrobie fotki boczkunie zdejmowalem go wiec jesli ktos cos takiego zrobil i wie czy da rade to prosil bym o podpowiedz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec sprawa wyglada tak ze masz audio :good: tylko pobaw sie regulacja...wiekszosc rezygnuje z tylnych glosnikow bo scena musi byc z przodu a z tylku tylko deliktny basik wiec sie zastanow :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robil nowekbdg (szukaj go w sekcji kuj-pom)...

...ja bym czego takiego nie zakladal na tyl skoro przod gra ladnie... :gwizdanie:

przeciez Ty z tylu nie jezdzisz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zostaje Ci pytac nowka lub poprostu samemu pociagnmac kable do radyjka badz wzmaka jesli zostaly Ci jakies miejsca progiem i wyjsc w slupku miedzy drzwiami...tam przeciagasz slupkiem fabrycznymi otworami do drzwi i juz masz kabelki do glosnikow w tylnych drzwiach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...