Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Uszkodzony licznik. Najprawdopodobniej. Potrzebna pomoc


blazejp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

NIe myślałem że tak będzie wyglądał mój debiut na forum......

Ale do rzeczy. Ostatnio jak zawsze rano probowałem odpalic autko i udać sie do pracy:)).

a tu po przekręceniu stacyjki zapaliła się tylko kontrolka od poduszek i nic więcej , ani kontrolka od ładowania ani oleju, ani przebiegu, godziny nic. Po prostu ciemno, po próbie odpalenia, silnik sie uruchamia i gaśnie po 2 sekundach. Poźniej stwierdziłem że nie działa podświetlenie zegarów, radio, zamykanie z pilota i klimatronik, światła tez sie nie włączają. Po 2 godzinach odstania pojawila na zegarach jeszcze kontrola od trakcji. Porażka.

Pozostała laweta i do elektryka.Ten stwierdził że padł cały licznik i trzeba go w całości wymienić. Powiedział też, że na całe szczęscie inne podzespoły czyli komp i przekaźniki są ok.

Pytanie w sale :

1.czy faktycznie to objawy uszodzonego licznika

2.znacie kogoś w okolicach Poznania lub Swarzędza kto by sie tego podjął , bo mój elektryk ciężko to widzi , mówi że trzeba zgrac immobilajezer i przekodowac nowy licznik.

Z góry dzieki

zawiedziony - niezawodnym jak dotąd AUDI:((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: a co ma licznik do klimatyzacji ?? nie bardzo rozumie :wallbash:

ja mialem takie objawy (identyczne) jak aku zima padlo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to byłby padnięty aku to chyba by nie zapalał. zresztą aku ma 1,5 roku

co do błędów z kompa to ponoć były jakieś związane z komunikacją własnie z zegarami , szczegółów nie znam, powtarzam to co powiedział mi elektryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...