Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z nagłośnieniem


m123ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam kilka pytań odnośnie sprzętu audio w B6. Mam dwie B6tki , jedna ma radio Audi Chorus by Grundig(kaseciak) , grają wszystkie 4 głośniki , 4 "gwizdki" oraz subwoofer w bagażniku . Czy taki zestaw może sie obejść bez wzmacniacza ? Wydaje mi się że nie , więc gdzie on seryjnie jest montowany ? W drugim aucie mam radio Audi Concert by grundig (cd) i grają tylko głośniki w przednich drzwiach , choć głośniki w tylnych drzwiach są zamonotwane (sprawdzalem) , subwoofera nie ma . Tak więc co jest z tym radiem concert ze nie obsluguje wszystkich głośników , czy potrzebny jest wzmacniacz żeby wszystko grało ? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wzmacniacz jest montowany w bagazniku w boczku...a concert bez wzmacniacza na tyl nie zagra

PS. Uzyj opcji :szukaj: i troche poczytaj wszystko na ten temat znajdziesz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użyłem opcji szukaj mniej więcej czegoś sie dowiedziałem .

Ale nie mogę znaleźć takiego problemu : czemu nie działa całe oświetlenie tego radia , tylko wyświetlacz , wyłącza się co kilka godzin użytkowania i nie mam na komputerze wyświetlanych stacji radiowych itp. ( nie pełen FIS) ? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...