Jump to content
IGNORED

Pomocy z kalpą i AIR BAGIEM :(

AUDICZKA4
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich moze ktos mni podpowie na dwa moje posciki , bo nie mam pojecia jak za to sie zabrac ;/;/ :confused4::chytry:, mam audice A4 2,5 TDI ( kombi)

1) Klapa mi sie zablokwoała i nie moge jej otworzyc, siedziałem dzisiaj w bagazniku :embarrassed: i probowałem ja jakos otworzyc i nie moge :wallbash: jak by sie zacieła. Jak to rozebrac zeby plastików nie połamać ???????? Moze ktos juz tak miał ???

2) Nieszczesny AIR BAG , zapalił mi sie po zatankowaniu samochodu :confused4: , podjechałem na vaga do kumpla i błąg niby dlatego wyskoczył ,ze podczas właczonego sielnika, zona przesuneła fotel :shocked: ( dziwne dla mnie ale oki ) . Po tygodniu po tankowaniu znowu sie zapalił i co z tym fantem zrobić ????

Pozdrawiam i miłego wekenndu zycze .Mam nadzieje ze kots mi pomoze chociaz na jedno :audi: :th:

Co do airbag miałem podobnie po przesunięciu fotela ale nie po tankowaniu :) W mojej :a4fan: jak ktoś bawi się fotelem góra/dół to czasami potrafi wyskoczyć błąd z zapalnikiem.Wtedy troszkę poruszam fotelem (poprzesuwam) i kasuje błąd i jest ok.A może tankowanie to zbieg okoliczności ??

Co do klapy to dobry złodziejaszek Ci otworzy :naughty:(zamek kluczyka może byc w pozycji zamknietej skarajnej)

Co do AirBagu to wiązka pod fotelem jest nie dokońca ok. podczas poruszania sie jej razem z fotelem powastaje nie kontakt lub zwarcie (u mnie juz to było naprawiane)

:oklaski: dzieki za podpowiedz air bragiem, musimy z zonka ustawic fotel w pozycji jednej zeby mi i jej pasowal i nie bedziemy go przesuwac :)))) .

A z klapa walczyłem godzine i otworzyłem ja :dance: :dance:, podczas zamykania w tylniej klapie spadł chaczyk, zalozony :cool: , ale musiałem ;( polamac tylna listwe w bagazniku :wallbash: zeby tam sie dostac .

:a4fan::audi: Dzieki za posty na temat, pozdrowionka , miłego wikendziku zycze i zimnego piwka :dance: :dance: :dance: .