Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy z kalpą i AIR BAGIEM :(


AUDICZKA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich moze ktos mni podpowie na dwa moje posciki , bo nie mam pojecia jak za to sie zabrac ;/;/ :confused4::chytry:, mam audice A4 2,5 TDI ( kombi)

1) Klapa mi sie zablokwoała i nie moge jej otworzyc, siedziałem dzisiaj w bagazniku :embarrassed: i probowałem ja jakos otworzyc i nie moge :wallbash: jak by sie zacieła. Jak to rozebrac zeby plastików nie połamać ???????? Moze ktos juz tak miał ???

2) Nieszczesny AIR BAG , zapalił mi sie po zatankowaniu samochodu :confused4: , podjechałem na vaga do kumpla i błąg niby dlatego wyskoczył ,ze podczas właczonego sielnika, zona przesuneła fotel :shocked: ( dziwne dla mnie ale oki ) . Po tygodniu po tankowaniu znowu sie zapalił i co z tym fantem zrobić ????

Pozdrawiam i miłego wekenndu zycze .Mam nadzieje ze kots mi pomoze chociaz na jedno :audi: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do airbag miałem podobnie po przesunięciu fotela ale nie po tankowaniu :) W mojej :a4fan: jak ktoś bawi się fotelem góra/dół to czasami potrafi wyskoczyć błąd z zapalnikiem.Wtedy troszkę poruszam fotelem (poprzesuwam) i kasuje błąd i jest ok.A może tankowanie to zbieg okoliczności ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klapy to dobry złodziejaszek Ci otworzy :naughty:(zamek kluczyka może byc w pozycji zamknietej skarajnej)

Co do AirBagu to wiązka pod fotelem jest nie dokońca ok. podczas poruszania sie jej razem z fotelem powastaje nie kontakt lub zwarcie (u mnie juz to było naprawiane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: dzieki za podpowiedz air bragiem, musimy z zonka ustawic fotel w pozycji jednej zeby mi i jej pasowal i nie bedziemy go przesuwac :)))) .

A z klapa walczyłem godzine i otworzyłem ja :dance: :dance:, podczas zamykania w tylniej klapie spadł chaczyk, zalozony :cool: , ale musiałem ;( polamac tylna listwe w bagazniku :wallbash: zeby tam sie dostac .

:a4fan::audi: Dzieki za posty na temat, pozdrowionka , miłego wikendziku zycze i zimnego piwka :dance: :dance: :dance: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...