Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie montować gaz w malopolsce rejon Kraków [A6 C5 1.8T]


Adriano007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu jestem posiadaczem A6 C5 1.8T. Spalanie paliwa wacha się mi w granicach 10l przy w miarę spokojnej jeździe. Troche ię mi to nie widzi przy obecnych cenach za litr Pb w związku z powyższem rozgladam sięza firmąktora dobrze zamontuje w mojej A6 instalację gazową. Czy w Krakowie lub okolicach znajduje sie godny polecenia takowy warsztat, firma? Będe wszięczny za wszystkie sprawdzone firmy i ich adresy. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed Gaz

Chrzanów, ul. Oświęcimska 94, tel. 502054046

polecam w 100 %, sam właściciel jeździ S4, mam do niego z Sosnowca ok 40 km ale na każdą regulacje jeżdżę do niego zamiast do innego gaziarza na śląsku :) zna sie na rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki Kolego zadzwonie i zapytam co i jak. No chyba że ewentualnie napiszesz jak sie cenią w tej firmie biorąc pod uwagę samochod z silniekiem 1.8T 150 km, a w przyszłości może chip na 180 km max.? Interesuje mnie instalacja Stag 300 lub BRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Marcina, powie Ci wszystko, szepnij słówko że jesteś z A4 klubu na pewno zostaniesz profi obsłużony, w poniedzialek bede u niego to powiem, że ktoś z a4 klubu bedzie dzwonił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki wielkie dzięki. Napewno wspomne słówko że namiar na jego firmę otrzymałem od klubowicza z forum A4- Tomka. Zobaczymy co i jak- w poniedziałek ok 10:00 będe do niego dzwonił. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...