Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

błąd sterownika 65535

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podłaczyłem vaga i wywaliło mi błąd który nie daje sie skasować :evil:

douczonych :mrgreen: proszę o pomoc/podpowiedź :mrgreen:

65535 - Uszkodzony sterownik, Błąd jednostki kontrolnej lub modułu wewnętrznej kontroli. Błąd pamięci podtrzymującej (KAM) lub brak zasilania jednostki kontrolnej lub zły kontakt z uziemieniem lub nie zapisano żadnych usterek (jeśli MIL nie jest podświetlony), Błąd jednostki kontrolnej – w którymś systemie.

z czym to się je i czemu nie moge wykasować błędu :?:

Opublikowano
podłaczyłem vaga i wywaliło mi błąd który nie daje sie skasować :evil:

douczonych :mrgreen: proszę o pomoc/podpowiedź :mrgreen:

65535 - Uszkodzony sterownik, Błąd jednostki kontrolnej lub modułu wewnętrznej kontroli. Błąd pamięci podtrzymującej (KAM) lub brak zasilania jednostki kontrolnej lub zły kontakt z uziemieniem lub nie zapisano żadnych usterek (jeśli MIL nie jest podświetlony), Błąd jednostki kontrolnej – w którymś systemie.

z czym to się je i czemu nie moge wykasować błędu :?:

Albo uszkodzony AQ, albo ECU powoli umiera :neutral:

Opublikowano

proszę o tłumaczenia jak dla osiołka

co to AQ - akumulator :?: :mrgreen:

co to ECU - jakiś komputer :?: :mrgreen:

Opublikowano
proszę o tłumaczenia jak dla osiołka

co to AQ - akumulator :?: :mrgreen:

co to ECU - jakiś komputer :?: :mrgreen:

AQ- akumulator

ECU- Engine Control Unit

:smile:

Opublikowano
AQ- akumulator

nie wymieniałem jeszcze aq bo działa bez zarzutu

czasem i z godzine sprzęt gra na wyłączonym silniku i działa dalej

brak problemów z odpalaniem więc raczej jest dobry

no chyba że mogą być jakieś inne uszkodzenia :?:

ECU- Engine Control Unit

czy to ten z lawej strony na podszybiu w plastikowej puszce :?:

Opublikowano
AQ- akumulator

nie wymieniałem jeszcze aq bo działa bez zarzutu

czasem i z godzine sprzęt gra na wyłączonym silniku i działa dalej

brak problemów z odpalaniem więc raczej jest dobry

no chyba że mogą być jakieś inne uszkodzenia :?:

ECU- Engine Control Unit

czy to ten z lawej strony na podszybiu w plastikowej puszce :?:

Bystry z Ciebie chłopiec. :smile:

Autko nie było walone czy też nie była rezana instalacja silnika ?

Opublikowano
ECU- Engine Control Unit

czy to ten z lawej strony na podszybiu w plastikowej puszce :?:

tak dokladnie tam ... ;-)

a co do samego bledu ... w starych jednostkah dwuplytowych (np.1Z ) dosyc czesto wystepowal ... jakies problemy czujnika doladowania ....

w nmowszych moze byc np spowodowany zwyklym przeladowaniem turbiny ,

czasami spowodowane niedomganiami czujnika cisnienia atmosferynzego

a nawet w przypadku problemow z komunikacja miedzy Vagiem a sterownikiem ....

podobno tez jakies sterowniki Airbagow powodowaly ten blad .....

jezeli autko jezdzi jak nalezy i nie wpada w tryb awaryjny to chyba bym to olal .......

P.S a zapala sie moze kontrolka swiec zarowych ?

Opublikowano

było walone :cry: co do instalacji to nie wiem czy cos mieszane

ale jak sprawdzić dokladnie co jest przyczyną tego błędu :?:

Opublikowano

ale jak sprawdzić dokladnie co jest przyczyną tego błędu :?:

patrz wyzej ... ;-)

Opublikowano
P.S a zapala sie moze kontrolka swiec zarowych ?

zapala sie tylko na chwilke przy włączeniu zapłonu :cool:

czyli normalnie

[ Dodano: 29-12-2006, 00:50 ]

temat stary ale rozwiązany więc trzeba wyjaśnić i zakończyć

okazało się iż przyczyną owego błędu był zaworek na obudowie ECU

najprawdopodobniej szlak go trafił po tym jak do kompa dostała się oliwa

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1992.0.html

ale obudowa zmieniona , błędu nie ma i wsio gra :622:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.