Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Wskaźnik poziomu paliwa


jablo81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno kupilem A4 1,9 tdi i wyszedl problem ze wskazaniem ilosci paliwa. Mianowicie wskazówka nie schodzi do czerwonego pola i nie wlącza sie rezerwa, stoi na pierwszej białej kresce. Wracając autem zabrakło mi paliwa a wskazówka była na pierwszej białej kresce. Jak można rozwiązać problem. Zegary mam VDO z komputerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno kupilem A4 1,9 tdi i wyszedl problem ze wskazaniem ilosci paliwa. Mianowicie wskazówka nie schodzi do czerwonego pola i nie wlącza sie rezerwa, stoi na pierwszej białej kresce. Wracając autem zabrakło mi paliwa a wskazówka była na pierwszej białej kresce. Jak można rozwiązać problem. Zegary mam VDO z komputerem

Dostań sie do baku i tam masz pływak. Na właczonym zapłonie poruszaj pływakiem góra/dół zobacz czy wskazania są tokładne. Jak podniesiesz na maxa to powinno być 1 a jak opuścisz do końca to zero. Moze kable ktoś pozamieniał ja miałem podobnie zamienione i jak miałem full to pokazywało tylko 3/4 zriornika wystarczyło wtyczki zamienić miejscami.

Nastepny problem to moze polegac na zabruszeniu ścieżek od wskaźnika wystarczy przetrzec szmatką.

A moze pływak zawiesił sie na przewodach pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...