Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Środkowy pas bezpieczeństwa


bolido 44CL

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

całkiem niedawno przerabiałem ten sam temat,

też miałem ciężarówkę i pas środkowy był przez specjalistów ze stacji przerabiających auta na ciężarowe po prostu obcięty :confused4:

a więc ja to tak rozegrałem :>

aby dostać się do pasa trzeba w części zdjąć tapicerka z oparcia - nie jest to jakoś skomplikowane na początek

wyjąłem z auta oparcie (wcześniej polecam odpięcie rolety od oparcia - będzie łatwiej wyjąć z auta

bo roletka trochę waży), żeby zacząć zdejmowanie tapicerki trzeba zdemontować zagłówki oraz plastiki w których się one poruszają

pozwoli to odchylić tapicerkę i gąbkę oraz zdemontować plastik maskujący wejście środkowego pasa do oparcia dalej należy zdjąć dźwignie otwierającą oparcie (w dźwigience są 3 zatrzaski trzeba je odgiąć i dźwigienka wyjdzie inaczej połamiesz te zatrzaski i będzie klops :tongue4: )a potem odkręcić plastik który

jest pod nią. Pod tym plastikiem "zaczyna się i kończy" tapicerka i można zacząć odpinać tapicerkę od oparcia. Tapicerka jest obszyta plastikową lamówką która jest wsunięta-zatrzaśnięta w stelażu oparcia, wystarczy podważyć i lamówka ta wyskakuje ze swojego miejsca.

ja zdjąłem tapicerka w jakiejś 1/3 resztę wystarczy odchylić żeby dostać się do pasa, sam pas odkręca się kluczem bodajże 17,

potem montaż to już tylko zabawa :naughty:

cała operacja nie jest skomplikowana, wystarczy trochę wyczucia żeby nic nie uszkodzić

w razie czego służę pomocą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...