Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Kłopoty z uruchomieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...

Panowie mam mały problem z uruchomieniem autka... ;(

Ktoś mądry wyprał mi kluczyk wraz z ubraniem....oczywiście po tym zdarzeniu kluczyk padł i przestał działać w nim pilot otwierający i zamykający drzwi...mimo to dało się otworzyć drzwi i uruchomić autko bezpośrednio z kluczyka w międzyczasie miałem zakodować drugi ale już nie zdarzyłem...następnego dnia niestety pech chciał ze miałem drobne spotkanie na drodze z "sarenką" (lewy błotnik i lampa przednia do wymiany ;( ale cóż) dojechałem do domu zgasiłem auto po kilku minutach uruchomiłem ponownie i przestawiłem samochód w drugie miejsce... niestety na drugi dzień chcąc uruchomić samochód nie dawał juz on żadnych oznak to znaczy tak jakbym miał odciety zapłon dodatkowo zapalaly sie niby kierunkowskazy tak jakby awaryjne lub bardziej jakby załaczał sie alarm..... fachowiec do którego poszedłem w celu zakodowania kluczyka poniewaz myślałem ze w tym jest problem bąknoł coś że to moze byc wina dodatkowego alarmu i trzeba go po prostu wyciąć..i skierował mnie do innego fachowca..problem w tym ze żadnemu z fachowców nie chciało sie zajrzeć do auta ....musiałbym im przywieść samochód...pewnie tak zrobię zarzucę na hol i zaciagnie.....myślałem że uda sie ich przywieśc i odwieść....ale imo to dają mi długie terminy oczekiwania..... z ciekawości sie pytam co to moze byc....?gdzie może leżeć problem....???

Opublikowano

Masz jak otworzysz maskę po prawej stronie bliżej ściany grodziowej będzie tam skrzyneczka jest tam kilka przekaźników do całego sterowania silnika z kilkoma bezpiecznikami może tam któryś się spalił to posprawdzaj wszystkie i poruszaj przekaźnikami

Opublikowano
  • Autor

.....dzięki grzechu ale to chyba nie to ...właśnie na szybko sprawdzałem...były trzy bezpieczniki wszystkie ok i przekaźniki tak organoleptycznie sprawdzane tez niby ok.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.