Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Zmiana kierownicy na nowszą


KRUCHY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:wsystkich i zadam pytanie związane ze zmianą kierownicy.Wiem że ten wątek był poruszany wielokrotnie ale nigdzie konkretnej odp.nie wyczytałem.W mojej A4 z 95r.jest stara kierownica nie ciekawa.Kupiłem taka po pierwszym lifcie z poduszką,dokupiłem przejściówke wieloklin.

Moje pytanie czy musze kupić taśme do tego rocznika,jeżeli tak to może jakiś nr taśmy który by pasował.I czy średnica otworu w taśmie będzie pasowała na moją kolumne.Wogule wszyscy mówią że nie da rady,myśle że się mylą.Prosze o jakieś wskazowki bo ta kierownica to porażka.

Może jakiś nr.telefonu zadzwonie i konkretnie mi ktoś podpowie.

Z góry dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz poczytac tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_multifunkcyjnej-t30102.0.html

kupuj kierownice razem z poduszka z jednego modelu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:wsystkich i zadam pytanie związane ze zmianą kierownicy.Wiem że ten wątek był poruszany wielokrotnie ale nigdzie konkretnej odp.nie wyczytałem.W mojej A4 z 95r.jest stara kierownica nie ciekawa.Kupiłem taka po pierwszym lifcie z poduszką,dokupiłem przejściówke wieloklin.

Moje pytanie czy musze kupić taśme do tego rocznika,jeżeli tak to może jakiś nr taśmy który by pasował.I czy średnica otworu w taśmie będzie pasowała na moją kolumne.Wogule wszyscy mówią że nie da rady,myśle że się mylą.Prosze o jakieś wskazowki bo ta kierownica to porażka.

Może jakiś nr.telefonu zadzwonie i konkretnie mi ktoś podpowie.

Z góry dzięki za rady

kolego ja w sobote rezalem kiere u siebie a wiec jak masz kierownice z poducha to muisz jeszcze dokupic przejsciowke z malego wiloklinu na duzy(15 zl) tasme tzw. duza nr. seryjny nie ma znaczenia ( 80 zl) nowa obudowe zeby manetki pasowaly (40 zl) no i jeszcze dodtkowa kostke do podlaczenie jaska i klaksonu (20 zl) jak bedziesz mial pytania jeszcze kiejes pisz na prv :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...