Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANA] Jak dostać się do zatrzaśniętego bagażnika?


maku83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dzisiaj gdy wróciłem z zakupów i chciałem je wyładować okazało się, iż klapa bagażnika nie chce się otworzyć.Próbowałem przyciskiem w środku, pilotem, ale zatrzasnęła się na amen.Najgorsze jest to, że mój kluczyk nie pasuje do zamka w tylnej klapie :shocked: po prostu nie chce wejść do otworu.Wsadziłem tam cienki śrubokręt, bo myślałem że coś jest w środku ale wchodzi normalnie więc chyba mam nie oryginalny zamek (albo klapę).I teraz moje pytanie czy da się jakoś dostać do środka bez pomocy mechanika???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno masz zasyfiony zamek i dlatego klucz nie chce wejść.

Bierzesz coś w stylu WD 40 psikasz w zamek i próbujesz włożyć klucz i delikatnie rozruszać zamek, żeby nie ukręcić klucza.

Trzeba od czasu do czasu przesmarować zamki i sprawdzić czy da się je kluczem otworzyć, bo później są takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty pieprzysz? jak przykręcone??? przecież tam są normalne zaczepy...

kolega nie ma poprostu składanych siedzen :wink4:, i ma sciane grodziowa miedzy kabiną a bagaznikem, takze ochłoń trochę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty o moje nerwy się nie martw. to z tego co mówisz wynika że nigdy nie używałeś tamtego zamka. I jeśli nawet nie miałbyś klucza twój i tak powinien wejść (chyba że zamek z zupełnie innym kluczem w co watpie). Raczej będziesz miał strasznie ciężko chyba że zamek rozpieprzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...