Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Piszczące nierówno starte klocki


ispee

Rekomendowane odpowiedzi

Auto posiadam rok, użytkuję 11 miesięcy. Gdy je kupowałem widać było, że klocki i tarcze są świeże. Przejechałem 25tys. tarcze zdążyłem już prawdopodobnie pogiąć co czuć przy hamowaniu z wiekszych prędkości (drżenie nasila się o wiele bardziej w ciepłe dni). Napewno tarcze i klocki są słabej jakości mimo to że montował to jeszcze szwab w niemcowni. Ostatnio klocki zaczęły piszczeć co doprowadzało mnie już do szału więc zdjąłem zaciski i moim oczom ukazał się taki widok.....

Lewa strona http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/057f4edd47e03bac.html

Prawa strona http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f12d87ca682ea234.html klocek od wew.- 3mm a od zew.- 7mm

(z tego co pamietam to grubość tarcz coś koło 22mm)

Klocki 'firmy' (SCT) czy coś takiego. Takie starcie jednego klocka o wiele bardziej to efekt zmęczonego zacisku nadającego się do regeneracji, czy może słaba jakość klocków/tarcz ? Dodam jeszcze że to automat więc każde światła i postoje są równoznaczne z wciśniętym pedałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden łapie bardziej od drugiego to raczej wina zacisku,no chyba że masz zwichrowaną jedną tarczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

co tu sie rozpisywać tarcze jak masz krzywe to do wymiany i do tego klocki zaciski porządnie wyczyścić i powinno hulać

oczywiście jak kupisz jakieś badziewie twój problem powróci

na pewno zaglądnie tu DEVASTATION on doradzi ci co założyć najlepiej i jakie koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. moge kupić w komplecie zaciski z jarzmami z audika z 2000r z silnikiem 2.5 v6. Czy one będą pasowały i czy to właśnie jarzma pod tarcze 312 były montowane w tych silnikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...