Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Czy można odłączyć pompę od wspomagania


Martinez26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ubywa mi płynu od wspomagania i znalazlem wyciek, tylko nie wiem czy wąż ciśnieniowy czy z maglownicy leci. W niedziele wyjezdzam na egzamin a do niedzieli napewno nie zrobie tego. Moje pytanie jest takie - czy mozna w tym modelu odlaczyc pompe wspomagania i jechac bez wspomagania? Pompa od wspomagania jest napedzana jednym paskiem i mozna go zwalic czy jeden pasek napedza wiecej rzeczy?? Jak mam prosto kola lub do polowy maxymalnego skretu plyn nie leci, jak skrece juz mocniej leci ciurkiem. Prosze o pomoc bo nie wiem co z tym dojazdem na egzamin ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie dokładnie masz ten wyciek, ale spróbuj wymienić opaski zaciskowe na wężach, u mnie to pomogło. Jeśli padł ci wąż, to tylko wymiana. Jazda tym samochodem bez wspomagania może prowadzić do wypadku, więc uważaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok roumiem. Mam nadzieje ze to tylko waz bo jak cala moglownica to leze i kwicze :([br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 10:14_________________________________________________a jak dojsc do tego przewodu? Sciagam kolo czy z dolu musze dojsc? Powiem ze wyciek mam tylko od strony kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wezy dojdziesz tylko od spodu

Powiem ze wyciek mam tylko od strony kierowcy

bo tylko z tej strony sa weze od wspomagania :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...