Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z TIP-TRONICIEM


raptowny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Audi A4 1.8T i mam problem ze swoją skrzynią w moim autku...:(Niedawno dałem auto do mechanika na zamianę oleju w skrzyni,oraz filtra oleju w skrzyni. Przez 2 Tyg było dobrze auto jeździło jak marzenie,aż do niedawna. :( (W Audi siedzi skrzynia automatyczna z tip-tronic'iem) Problem jest tego typu że na wyświetlaczu gdzie pokazuje kolejno jaki mamy bieg(PRND432) świecą się wszystkie literki,obojętnie czy auto jest na D czy na innym biegu,ale to jeszcze nic gdy włączam wsteczny to szarpie :( reszta biegów działa dobrze. i nie wiem co to może być. Jeśli ktoś wie proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączył się tryb awaryjny, musiałbyś podłączyć VAG'a i zobaczyć jakie błędy wyskakują. Swoją drogą to dziwne, że akurat pojawia się takie coś niedługo po wymianie oleju z filtrem. Jaki olej był wlany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej taki jak zaleca producent audi czyli ATF firmy Febi bilstein Automatikgetriebeol (Niemiecki) ten błąd można usunąć ale nie wiem czemu tak szarpie :(

Edit:

A możliwe żeby to było przez to,że jest jakiś problem z elektryką? Bo np. mam hak i gdy podłączam przyczepkę/lawetę,to jest wszystko dobrze wsteczny nie szarpię ani nic.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...