Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] atrakcje nad polskim morzem, propozycje!


adrianus

Rekomendowane odpowiedzi

pomozcie ludzie i ludziska, dzis jak grom z jasnego nieba spadla na mnie wiadomosc ze od poniedzialku bede mial urlop, yes yes yes!

chce pojechac na tydzien nad morze, bede mial nocleg zapewniony u znajomych w gdansku, takze rewelka, ale szkopul w tym ze nie bardzo wiem co i jak i gdzie, chcialbym troche aktywnie spedzic ten czas, jakis skuter wodny, windsurfing, przejazdzka na bananie, wieczorami impreza na plazy/ w klubie, a zapomnielem dodac ze dziewczyna jedzie ze mna, takze dla niej jakies atrakcje tez by sie przydaly( wiem wiem, szydelko zabiera ze soba, ale cos jeszcze:) )

bede mobilny i tak najdalej to do Łeby mogłbym w poszukiwaniu wrazen podjechac, podrzuccie ciekawe propozycje z uwzglednieniem kosztow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dobrze radzisz sobie z deską ale najlepsze warunki na windsurfing panują na Helu. Płytko, minimalna fala, świetny wybór sprzętu i surferskie towarzystwo. Bardzo polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w ogole sobie nie radze bo jeszcze nie probowalem:)

ostatnio wkrecily mi sie narty wodne, ale to na jeziorze

moze wiecie gdzie jest jakis bungee jumping itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako atrakcja to w srody trojmiejska grupa a4-klub spotyka na na Matarni pod centrum IKea :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w ogole sobie nie radze bo jeszcze nie probowalem:)

ostatnio wkrecily mi sie narty wodne, ale to na jeziorze

moze wiecie gdzie jest jakis bungee jumping itd

jak jesteś początkujący to Jastarnia-Chałupy od strony zatoki,chociaż i tam potrafi ładnie powiać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako atrakcja to w srody trojmiejska grupa a4-klub spotyka na na Matarni pod centrum IKea :polew:

No właśnie wszedłem tu żeby to samo napisać. Jak chcesz możesz się z nami polansować, ZAPRASZAMY!!! :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...