Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fabryczna instalacja gazowa....


krissss8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupilem nie dawno audi a4 1,6 podobno z fabrycznym gazem....auto jak wiadomo ma 101 koni....facet który sprowadził samochód powiedział ze jest to gaz III generacji...dobra ale wracajac do sedna samochodzik chodzi dosc fajnie ale porównując z astra 1.6gt tez 100 konna to astra wypada lepiej...wydaje mi sie ze audi kreci sie tylko do 4,5-5 tys. Czy moze byc tak ze w jakis sposob ma poprostu ograniczone te obroty albo dawke paliwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz sie co dziwić że astra szybciej przyspiesza niż A4, przecież to różnica kilkuset kg.

Trzeba zrobić przegląd instalacji wtedy wyjdzie w czym jest problem.

Ciekawe co to za fabryczna instalka :D może masz jakieś dane i skąd auto było ściągane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto sprowadzone z niemiec....a jaka jest prawda z ta instalacja to nie wiem:/ koło zapasowe jest w pokrowcu na ktorym pisze "auto gaz opole", na przewodach z gazu pisze 2005....tak wiec nie mam pojęcia jaka jest prawda z ta instalacja pojade w najblizszym czasie do jakiegos warsztatu "gazowego" niech rzekna co tam sie kryje....ale dzisiaj wrocilem bylem z dziewczyna na weekenu i bylem bardzo pozytywnie zaskoczony....470km zrobilem na 36litrach gazu...tak wiec wychodzi kolo 8 litrów gazu:| a jechałem 100-120.....pozdrawiam[br]Dopisany: 26 Sierpień 2007, 19:02 _________________________________________________tak wiec na 100% jest to instalacja marki landirenzo...jestem w trakcie szukania dalszych informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...