Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Puste miejsce po panelu nawigacji w tunelu. POMYSŁY?


JAREK10

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno od kolegi z forum podłokietnik z tunelem z B5 S4. Towar pierwsza klasa! Jeżeli chodzi o kształt tunelu to chyba jest ten sam co w poliftowej B5.

OScKJ.jpg

Na zdjećiu widać, że tunel posiadał panel sterowania nawigacją. Niestety ja go już nie miałem szans kupić i w mam w jego miejscu lukę. Zasanawiam się czy kieszeń widoczna na zdjęciu poniżej, będzie pasować do mojego tunelu.

OSmJi.jpg

Wiem, że w grę wchodzi delikatna "rzeźba", bo w pustym miejscu zostały mocowania do panelu navi.

Myślę natomiast, że jeśli nie klasyczna kieszeń lub panel od navi (czy choćby zepsuta atrapa sterowania ) to jest okazja, aby wstawić w to miejsce coś innego, może nawet praktycznego lub dobrze wyglądającego. Oświetlenie, uchwyty, zaślepki- wszystkie pomysły mile widziane. Podpowiadam- uchwyt na napoje z tunelu przedliftowego nie pasuje ze względu na wymiary.

Z góry dziękuję za pomysły.

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz swoj stary tunel i nie zalezy Ci na nim to wytnij w nim dziure na podlokietnik.... od spodu jest zaznaczone miejsce w ktorym trzeba ciac. A kieszen widoczna na zdjeciu powinna jakos przypasowac ale czy jest cos bardziej praktycznego od tych cup holderow widocznych na zdjeciu (przekreslone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłokietnik kupiłem z tunelem, bo nie miałem konkretnych informacji czy "rzeżba" ma sens a za prowizorkami nie przepadam. Co do "cup holderów" to fakt- bez nich teraz tylko zakręcane butelki :confused4: Nie wiem co począć, może jednak "come back" starego tunelu i mała wycinka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...