Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Przecieka pompa wtryskowa


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzis moj samochodzik mnie niemilo zaskoczył, myslałem, że jeśli jeżdzę Audi to do niego nie będę zagladal, tylko dolewał paliwko. Otoż jak ruszylem z garażu, zauważylem pod nim kalużę. Myślałem, że to klima, ale jakos mi sie miejsce nie zgadzało. Jak sie dokładnie przyjrzałem, to zauważyłem, że na zimnym silniku kapie mi paliwo gdzieś z dołu pompy wtryskowej. Czy ktoś z was zna jakiś dobry warsztat w wawie (poza ASO), w którym bedą mogli mi pomóc (naprawa pomp wtryskowych itp.)???

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

już to oglądałem, na zaciskach wygląda,że jest sucho, kapie z dołu pompy, a tam nie zajrzę bez wyjęcia,

pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Nie jestem specjalistą od pomp wtryskowych, sam pytałem na forum, ale z tego co sie dowiedziałem, to każdy przypadek jest indywidualny. Ja miałem ten najgorszy, gdy walnęła uszczelka - do wymiany której niezbędny był nie tylko demontaż pompy ale jej całkowite rozebranie. Wiem, że jeśli pompa przecieka w górnej części - często remont jest możliwy bez jej wyjmowania - wtedy koszty są dużo niższe. Wyjęcie pompy związane jest rozpięciem rozrządu - więc jesli do niego dojdzie - to warto przynajmniej zmienić pasek,

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...