Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Kontrolka hamulca ręcznego!!!


norbias

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Mam taki problem ze po odpaleniu samochodu i zwolnieniu ręcznego kontrolka nadal jest zapalona. po ruszeniu na fis pojawia sie komunikat 'handbreak is applied' i pipczy kilka sekund :confused4: o co kaman?? :wallbash:z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] 'handbreak is applied' i pipczy kilka sekund :confused4:

Jak jeździsz to cały czas masz takie info na fisie? Nie czujesz żadnego oporu - jakby był ręczny? Jeśli hamulec nie trzyma to może to być problem z czujnikiem :?: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info mam cały czas(pipczy na szczęście tylko kilka sek po ruszeniu od zera) i nie czuje żadnego oporu(sprawdzałem rozpędzając i wrzucając na luz i nic)

jeśli to czujnik to gdzie go szukać ?[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 23:12_________________________________________________Halo czy ktos mi pomoze czy nie za bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płynu jest full bo dolewałem a klocki wygladaja ok. Nie mam pomyslu co to moze byc![br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 13:29_________________________________________________Ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły?[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 20:08_________________________________________________?[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 13:22_________________________________________________widze że za bardzo nikt mi nie pomoże

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan klocków lepiej sprawdź bo dość wczesno jest info na Fisie o ich wymianie , spokojnie pojeździsz jeszcze kilka tys. km :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wyraźnie komp zgłasza 'handbrake is applied' to nie wiem skąd pomysły o płynie i klockach. Padł czujnik przy dźwigni hamulca i tyle. Skoro po zdjęciu wtyczki nie pokazuje ręcznego to czujnik działa na zwarcie - zaciągnięcie ręcznego zamyka obwód. Nie wyciągałem tego, ale nie wiem czy jest sens bawić się w naprawę, jak w ASO to pewnie nie kosztuje dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...