Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wycieraczki dziwnie zbierają


wyder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem nowe wycieraczki VALEO XTRM SILENCIO 55cm (model VM302 574303). I nie zbierają (i nawet dobrze nie przylegają do szyby) na wysokości mocowania wycieraczki z ramieniem - efekt na dole w tym miejscu nie zbierają, co można zrobić? (wcześniej miałem szajs z tesco który odziwo dobrze zbierał ale strasznie luźno wycieraczki chodziły na mocowaniach ). Proszę o pomoc czy to wina sprężyny? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego chyba maz taki plastik na mocowanie przy wycieraczkach on musi zaskoczyc albo przyslali ci zly model(chodzi mi do innego samochodu)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem zaskoczył, dalej tego plastiku nie mogę przesunąć bo się blokuje, wycieraczki napewno są dobre :( ma ktoś pomysł może te metalowe ramiona lekko nagiąć?

Albo wycieraczki są wadliwe albo już teraz masz namieszane coś z tymi ramionami. Nie wiem jakim cudem wcisnąłeś na te ramiona coś z TESCO... z tego co się orientuję to do aero pasują tylko pióra aero kupione w serwisie bądź też właśnie któreś z Valeo. Generalnie dużo tego nie ma. Masz auto z 2001 roku więc rozumiem, że ramiona masz wymienione już na aero skoro wciskasz pióra inne niż VM211.

Albo coś z tymi które kupiłeś jest nie tak albo sobie załatwiłeś ramiona tymi wynalazkami z TESCO. Daleki byłbym od wyginania czegokolwiek, to nie jest metoda. Skończą ci się te pióra i znowu będziesz coś doginał? Moze uda ci się umówić na spocie w stolicy z kimś kto ma aero i ci to obejrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze :) generalnie umówiłem się jutro z koleżkami co kupiłem wycieraczki, i zobaczą, wycieraczki z tesco wcisnolem po zamianie mocowania (które było w zestawie). zobacze co da się zrobić ;/[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 12:45_________________________________________________Wymiana ramion pomogła :) Do zamknięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...