Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Folia statyczna do przyciemniania szyb ( bez kleju ) czy warto ?


MASATO

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś już próbował takiej foli do szyb ?

podobno nie trzeba kleić jej tak jak zwykłej foli i można w każdej chwili bez problemu zdemontować

tylko że na allegro mają same folie o wymiarach 34 cm x43 cm, czy ktoś wie gdzie można dostać większe formaty ?

http://allegro.onet.pl/folia-statyczna-zamiast-oklejania-sprawdz-to-i1210359400.html

jest sens ?? doradźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem .... nie ma sensu .

W|w folia moim zdaniem ma przypominać roletę i nie odbije promieni słonecznych , ale jeśli się Tobie podoba :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, że jednak warto ;)

Jakiś tydzień temu nakleiłem sobie takie cudo i muszę powiedzieć, że jest ok - wcześniej miałem rolety ale zaczęły mnie wkurzać bo po jakimś czasie zaczęły mi wpadać w wibracje i denerwować. Mata w wibracje nie wpadnie więc będzie pewnie ciszej w klekocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam , że jednak nie warto :gwizdanie: ... no chyba że chodzi tylko o zacienienie wnętrza. To "cudo" nie ma żadnych właściwości jeśli chodzi o ograniczenie nagrzewania wnętrza. Chyba , że nie o to chodzi .

zdrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam , że jednak nie warto :gwizdanie: ... no chyba że chodzi tylko o zacienienie wnętrza. To "cudo" nie ma żadnych właściwości jeśli chodzi o ograniczenie nagrzewania wnętrza. Chyba , że nie o to chodzi .

zdrów

Nie warto, w upały ta folia bardzo nie pachnie - wiem bo miałem w samochodzie żonki tył nią zrobiony, naprawdę szkoda kasy.

Montaż żeby ładnie wyglądało pierwszy OK, jednak przy kolejnym powstają Bąble i wygląda to fatalnie, ja później naklepjałem spryskując wodą i ściagając ją jak przy typowej ściemie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż żeby ładnie wyglądało pierwszy OK, jednak przy kolejnym powstają Bąble i wygląda to fatalnie, ja później naklepjałem spryskując wodą i ściagając ją jak przy typowej ściemie....

chyba coś ci się pomyliło - jak moze powstać bąbel przy siatce (ta folia w rzeczywistości wygląda jak siatka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż żeby ładnie wyglądało pierwszy OK, jednak przy kolejnym powstają Bąble i wygląda to fatalnie, ja później naklepjałem spryskując wodą i ściagając ją jak przy typowej ściemie....

chyba coś ci się pomyliło - jak moze powstać bąbel przy siatce (ta folia w rzeczywistości wygląda jak siatka)

Nic mi się nie pomyliło, folia jest przeźroczysta z namalowaną czarną siatką to raz a nawet gdyby bylo jak piszesz to i tak musisz ją położyć idealnie bo każdy babol widać będzie niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. że mam chyba inną tę folię, bo ja takich problemów u siebie nie zaobserwowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a któryś z kolegów ma zdjęcie jak wygląda ta folia na szybkach zarówno od środka jak i z zewnątrz ? ( przy oklejonej całej szybie a nie tylko części jak na aukcji )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a któryś z kolegów ma zdjęcie jak wygląda ta folia na szybkach zarówno od środka jak i z zewnątrz ? ( przy oklejonej całej szybie a nie tylko części jak na aukcji )

jutro jak wyjdę (bom zagrypiony mocno ;() to postaram sie cienkiego sfotografować i podesłać foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego , na autobusach jest folia OWV (One Way Vision) , jest to folia reklamowa przeznaczona do zadrukowywania , z klejem który po wyschnięciu uniemożliwia łatwy demontaż (folia się porwie ) , a ten produkt jest podobno wielokrotnego użycia... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...