-
Prośba o analizę logów (1.9 TDI)
Witam, zrobiłem logi i prosiłbym o ocenę, czy wszystko w porządku. DYNAMICZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_219553.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_219550.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_219551.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_219552.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_219554.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_219555.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_219556.html BASIC SETTINGS: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_219547.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_219548.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_219546.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_219549.html STATYCZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_219542.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_219541.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_219538.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_219539.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_219540.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_219543.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_219544.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_219545.html * 014 nie ma, bo VAG nie wyświetlał żadnych wartości dla tej grupy Z góry dzięki.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
może wtryski siadają albo trefne paliwo Jednak trefne paliwo. Trochę przejeździłem, dolałem znowu (tym razem na innej stacji) i odpala ładnie. Co nie zmienia faktu, że VAG trzeba ogarnąć. Wstępnie pisałbym się na zlocik, nie jestem pewien na 100%. Ktoś na zlocie będzie miał VAG'a? WAGE to bym miał ale VAGA to nie No to bierz tą WAGĘ.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
może wtryski siadają albo trefne paliwo Jednak trefne paliwo. Trochę przejeździłem, dolałem znowu (tym razem na innej stacji) i odpala ładnie. Co nie zmienia faktu, że VAG trzeba ogarnąć. Wstępnie pisałbym się na zlocik, nie jestem pewien na 100%. Ktoś na zlocie będzie miał VAG'a?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzisiaj po zalaniu paliwa pojawiły się dziwne anomalie przy odpalaniu. Na początku zaczął się krztusić, ale odpalił po dłuższej chwili. Teraz przed blokiem trochę potestowałem, to męczy się z tym odpalaniem, coś syczy i jest taki dźwięk "jakby ocierania", ale odpala po dłuższym przytrzymaniu. Co znowu się mogło stać?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tragiczny pościg Jazda pod wpływem..
-
Spoty Słupecko - Konińskie
to może 29, czy też kilka osób odpadnie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie w tym roku. Wesołych Panowie! Aby nasze audice zawsze przyjemność z jazdy dawały oraz w latach bezawaryjności trwały!
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Niezły spocik. Dzięki i do następnego, może tego 30
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Również jestem za jakąś rundką po mieście.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Śmiało dobijaj. Szykuje się spocik.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
I o której panowie? Jak się wyrobie, to wpadłbym
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wypadałoby coś zorganizować w najbliższym czasie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dobrze, że wczoraj nie wyjeżdżałem. Taka pogoda...
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ten wiatr... No a teraz wszędzie biało.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dobijacie panowie jutro? Jak coś, to można się gdzieś zgadać. https://www.facebook.com/pages/Nocna-jazda-samochodem-bez-celu-Konin/770714259610613?fref=ts
domi19
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta