Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domi19

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, zrobiłem logi i prosiłbym o ocenę, czy wszystko w porządku. DYNAMICZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_219553.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_219550.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_219551.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_219552.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_219554.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_219555.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_219556.html BASIC SETTINGS: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_219547.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_219548.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_219546.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_219549.html STATYCZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_219542.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_219541.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_219538.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_219539.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_219540.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_219543.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_219544.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_219545.html * 014 nie ma, bo VAG nie wyświetlał żadnych wartości dla tej grupy Z góry dzięki.
  2. może wtryski siadają albo trefne paliwo Jednak trefne paliwo. Trochę przejeździłem, dolałem znowu (tym razem na innej stacji) i odpala ładnie. Co nie zmienia faktu, że VAG trzeba ogarnąć. Wstępnie pisałbym się na zlocik, nie jestem pewien na 100%. Ktoś na zlocie będzie miał VAG'a? WAGE to bym miał ale VAGA to nie No to bierz tą WAGĘ.
  3. może wtryski siadają albo trefne paliwo Jednak trefne paliwo. Trochę przejeździłem, dolałem znowu (tym razem na innej stacji) i odpala ładnie. Co nie zmienia faktu, że VAG trzeba ogarnąć. Wstępnie pisałbym się na zlocik, nie jestem pewien na 100%. Ktoś na zlocie będzie miał VAG'a?
  4. Dzisiaj po zalaniu paliwa pojawiły się dziwne anomalie przy odpalaniu. Na początku zaczął się krztusić, ale odpalił po dłuższej chwili. Teraz przed blokiem trochę potestowałem, to męczy się z tym odpalaniem, coś syczy i jest taki dźwięk "jakby ocierania", ale odpala po dłuższym przytrzymaniu. Co znowu się mogło stać?
  5. Tragiczny pościg Jazda pod wpływem..
  6. to może 29, czy też kilka osób odpadnie?
  7. Nie w tym roku. Wesołych Panowie! Aby nasze audice zawsze przyjemność z jazdy dawały oraz w latach bezawaryjności trwały!
  8. Niezły spocik. Dzięki i do następnego, może tego 30
  9. Również jestem za jakąś rundką po mieście.
  10. Śmiało dobijaj. Szykuje się spocik.
  11. I o której panowie? Jak się wyrobie, to wpadłbym
  12. Wypadałoby coś zorganizować w najbliższym czasie.
  13. Dobrze, że wczoraj nie wyjeżdżałem. Taka pogoda...
  14. Ten wiatr... No a teraz wszędzie biało.
  15. Dobijacie panowie jutro? Jak coś, to można się gdzieś zgadać. https://www.facebook.com/pages/Nocna-jazda-samochodem-bez-celu-Konin/770714259610613?fref=ts

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.