-
prośba o analize logów bex
wydaje mi się, że słabo mi ciągnie auto benzyna 115 http://vaglog.pl/log_256193.html benzyna 118 http://vaglog.pl/log_256194.html
-
Pecherzyki powietrza POMOCY
Mi jak padł napinacz paska rozrzadu to z napinacza wylal sie olej, druga sprawa to taka ze z walka rozrzadu przez uszczelniacz moze sie sączyć olej. Ale powietrze hmm to nie wiem
-
Klekotanie na zimnym silniku
Jak hamuje silnikiem i mam powyzej 2 tys obrotow to slychac troszke
-
Klekotanie na zimnym silniku
Witam, mam taki problem jak na filmiku klekota na zimnym silniku po okolo 8h postoju Zastanawiam sie czy to hydropopychacze czy napinacz (noname) Olej zawsze lany 5w40
-
zaślepka przy termostacie 1.8t bex
Witam, potrzebuje pomocy w odnalezieniu numeru części jak i namiary gdzie można to zamówić:
-
Luzuje sie pasek rozrzadu
ja miałem tak że ten napinacz sie po prostu zepsuł, olej cały wypłynął i można było go palcami wcisnąć, a był nowy z zestawu bosch....
-
proszę o ocenę lampy wyładowczej (xenon)
z tych filmikow wynika ze sa ori. ok dzieki
-
proszę o ocenę lampy wyładowczej (xenon)
witam, otóż mam taką zagadkę... kupiłem ostatnio żarniki xenonowe na allegro i zastanawiam sie czy sprzedawca nie zrobił mnie w ciula sprzedając mi jakies chińskie podróbki oto zdjęcia: proszę o przeanalizowanie. Dodam jeszcze że magnes przyciąga te blaszki pozdrawiam
-
poszukiwana zaślepka przy termostacie
witam, mam taki problem ze nie moge znaleźć takiej zaslepki przy termostacie 06B103033A - Coolant "J" Plug - ES#279940 http://i248.photobucket.com/albums/gg186/AudiA4_18T/DSCI0051-1.jpg poszukuje numeru danej czesci i chciałbym sie dowiedzieć gdzie moge takie coś dostać? pozdrawiam
-
Wasze przebiegi benzynowców
1.8t BEX 2004r 265tys z czego około 100tys gaz BRC
-
buczenie i szum turbiny przy odpalaniu
panowie mieliscie racje... to ta pompa ;d kamień z serca mi spadl. Odpalilem poczekalem nie całą minutke i dzwiek ustal. Dziekuje za wszystkie porady i pozdrawiam
-
buczenie i szum turbiny przy odpalaniu
w takim razie spróbuję odłączyć tą pompę sai i sie okaże czy to bedzie to. Jest jakis bezpiecznik od pompy aby wyłączyć jej zasilanie?
-
buczenie i szum turbiny przy odpalaniu
ale jak dodam gazu to ta pompa też zwiększa obroty razem z obrotami silnika ?
-
buczenie i szum turbiny przy odpalaniu
tak turbo, jak go zgaszę to jeszcze słyszę jak schodzi w obrotów. Tak się tylko dzieje jak pojeżdżę jakis czas, pójde gdzies na około 3h i odpale. Rano jest wszystko w porządku.
-
buczenie i szum turbiny przy odpalaniu
witam, mam duży problem mianowicie jak odpalę rano auto to wszystko normalnie chodzi, ale jak auto trochę postoi (3h) i chce odpalić je ponownie to słyszę jakieś dziwne buczenie z pod maski i słychać jak turbina się kreci na sucho.... po kilku krotnym zgaszeniu i odpaleniu, ponownie udaje sie odpalić normalnie auto. Nawet czasami muszę około 10 razy zgasić i odpalić aby wkoncu olej doszedł do turbiny i żeby te dziwne buczenie przestało być. Olej 5w30 castrol edge przebieg 260tys
niskopochylony
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta