-
Schemat podłaczenia N75 w 1.4 CR TDI
Witajcie wiem ,że to forum Audi, ale tylko tutaj zawsze dostawałem wsparcie. Mam problem z seatem Ibiza 6p1 z silnikiem 3 cylindrowym 1.4 CR TDI i poszukuje schematu podłączenia rurek zaworu N75 i zaworu od wastegate Silnik na postoju uzyskuje 2500obr i nic więcej, jak jechałem to raz normalnie działa, a raz turbo się nie włącza. Mechanik coś kombinował z zaworami podciśnienia i chyba coś spierdzielił. Błędów na kompie brak.
-
0612 - Rod - Unknown Error Code
- 0612 - Rod - Unknown Error Code
Witajcie, chciałbym pomóc koledze w usunięciu tego błędu ,ale nie znajduje żadnych informacji u wujka Google. Samochód te seat ibiza, samochód to prawie świeżynka , która zgarnęła pieszego, żadne poduszki nie wystrzeliły.- Buczy przy porannym odpaleniu
Oficjalnie wkłądów pomp nie ma do naszych samochodów. Ja brałem na 99% ta i od niego POMPA PALIWA AUDI A2 A3 TT VW BORA GOLF IV PASSAT (3938835836) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- Buczy przy porannym odpaleniu
na 99% siada pompa, sam wkład tańszy niz cała pompa.- Buczy przy porannym odpaleniu
No to maja na bank była inna niż te 3 co podesłałeś i silniczek też byl inny.Numer wybity jest do góry, ale aby dostac sie do niego trzeba troche środka rozebrać.- Buczy przy porannym odpaleniu
przypuszczem ze masz taki sam, ale lepeij zweryfikuj to wyciągając swój. jesli masz Q, to łątwiej, jesli tak jak jak to troche rozbierania jest. Ważne ze cena przystepna.- Buczy przy porannym odpaleniu
pierwszy post, to to srebrne co mam w łapie.- Buczy przy porannym odpaleniu
według mnie pompa,a reczej sam silniczek daje d..y- Buczy przy porannym odpaleniu
U mne w baku po 10 latach było naprawdę czysto, w samej pompie było pare syfów, ale nie ma szans na zapchanie tego sitka, ma ono z 8cm srednicy. Ja przypuszczem ze łozyska w silniku Ci wysiadły. Czy pisk słychac zaraz po wąłczniu stacyjki? Bo jak właczasz sam zapłon to przez 2-3s pompa robi ciśnienie w układzie.- Buczy przy porannym odpaleniu
Sitko jest w podstawie, ale ono raczej nie jest brudne. Mi sie wydaje że chałas zawsze dochodzi z filtra paliwa, a powoduje go niedostatecznie ciśnienie pompy. Gdzieś czytałem że w 1.8T to filtr paliwa ma w sobie reg. ciśnienia. Konsyrukcja samej pompy jest banalna i nie da sie raczejnic tam urwać.- Buczy przy porannym odpaleniu
moja wyglądała inaczej https://www.allabildelar.se/lagernummer/AS259320 POMPA PALIWA AUDI A4 B6 B7 EXEO BENZYNA 8E0919051L (3159012267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Wybija płyn od wspomagania i zapowietrza układ.
Polecam wymianę, problem z płynem znikł pomimo że mój stary był OK i sitko dobrze umiejscowione.- [ALL B6/B7] Wpisanie vinu do sterownika poduszek
Dzięki za pomoc, jest OK. Czytajac na forach widać to częsty problem z tym komputerem poduszek i rozładowanym akumulatorem i występuje w wiekszości samochodów VAG.- Konfiguracja MODUŁ SWIATEŁ 8E0907279F
Witajcie, chce usunąć błąd w mojej A4. Jakiś czas temu samochód stwierdził że mam przepaloną prawą żarówkę kierunkwoskazu i tyle. Po wymiane żarówki okazło się że to nie ona tylko moduł daje d*py. Kupiłem taki sam moduł, zrobiłem adaptacie i działa OK. Jedyny problem to w VAGu pokazuje mi błąd błędnego VINu. Zgodnie z tym co po podowiedziano powinienm wejśc w grupe 09, kanał 81 i wpsiać to co mi VCDS podpowiada. Niesety jak wpiszę wartość w polu NEW VALUE i zorbię TEST , nic sie nie zmienia... - 0612 - Rod - Unknown Error Code