ivan1977
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Rozwiązania
-
ivan1977 odpowiedź w Wyjąca manualna skrzynia biegów w Audi A4 B8 został oznaczony jako odpowiedźDzięki za odpowiedz skrzynia już po operacji winne były łożyska na mechanizmie rożnicowym stożkowe było ok ale jakiś imbecyl w Audi zadecydował żeby w polifcie duże łożysko zastosować kulkowe które z zasady chyba mniej zniesie niż stożkowe widok zniszczeń na zdjeciach części polecam zakupić w ASO koszt ok 480zł za wszystkie graty potrzebne do operacji + olej
WAŻNE
Moja sugestia wymienić przy okazji przeguby wew. gdyż to ich uszkodzenie prowadzi do zniszczenia łożyska w konsekwencji wycia i wibracji w różnym przedziale prędkości