Mam dostep do kompa VAS do grupy VAG. Na jakie kanaly najlepiej patrzec? Szukalem opisu kanalow ale co z tego znalazlem nie kumam wogole. Nie ma opisanych nigdzie np kanal 1 to wolne I korekty, kanal 102 to np cos innego?
Rozumiem że zawsze po winny być na zero przez cały czas?
U mnie na wolnych i małym obciążeniu na pierwszym cylindrze dochodzi do 5 reszta nie raz po 1 ale tylko nie raz nie jest to odczuwalne. A tak to cały czas ogólnie są na 0
Mam skaner foxwell live data jedynie. Jak dobrze doszedlem bo nie wszystkie kanały są opisane, 15 i 16 to licznik niedopalen na poszczególnych cylindrach?
Przy ok 6000tys check mruga misfire cyl 1 i 4. Nie raz tylko misfire cyl 4.
Świece niedawno wymienione. Czy warto zainwestować już przy takim turbo w PFR7Q swiece. Auto przyspisza bardzo płynnie jest mocne i aż dziwne że przy końcu obrotów coś nie tak. Nie raz po dluzszej jeździe po mieście wolne skaczą parę razy i tyle. AFR przy tych obrotach jak występuje niedopalanie ok 11.5-12AFR