-
Spociki Radzyń Podlaski
hehe widze że mamy podobne zachcianki względem poprawy naszych aut Ja właśnie prowadze samochód do caramby we wtorek do przyciemnienia szyb:)tyle że mi krzyknął 280 no aale to sedan. Na bazie pks tez przyciemniają tyle że tam drogie państwo jest bo mi krzykneli 350 zł.Wolałem tam bo pracuje w braunie i wygodniej by mi było podjechac tam no ale różnica w cenie jest spora. Ja będe przyciemniał 3-jką a Ty jak planujesz?
-
Spociki Radzyń Podlaski
W okolicy radzynia idealnie to chyba nikt nie zrobi. w ulanie lakiernik krzyknął 300 ale mówił że zrobi na fest.Ale wszyscy robią na paście farecla a moim zdaniem ona jest za grubo ziarnista a ten z branicy używał dwóch past z 3m i dlatego pojechałem do niego. Ale cudów raczejh nie ma co sie spodziewac bo wiadomo że ze zbyt dużo nie da sie spolorowac bo mozna całkiem popsuć lakier.ale lakier na prewno nabierze połysku i troche rys zniknie. Moja niunia jest czarna i wszystkie niedociągniecia widać jak na dłoni ale polerka zrobiła dużo więc myśle przy Twojej niebieskiej efekt bedzie lepszy.reasumując jak robic polerke to tylko na 3m a tą pasta robi tylko w branicy.
-
Spociki Radzyń Podlaski
moja czarnula jest włąsnie po takim zabiegu, zapłaciłem niewiele jak na takie coś bo 200 zł a efekt.... no cóż lakier odświeżony połowa rys znikneła ale wraz dość sporo hologramów zostało ale jak za taką cene to jestem nawet zadowolony. z zrobił mi to kolo z branicy (lakiernik) pastami 3m
-
Spociki Radzyń Podlaski
Hehe no to ja jestem ten od czarnucha. i zbierm na kolo. i polerke .
-
Spociki Radzyń Podlaski
HEhehe ja tez bo powiecie ze rysa na rysie.
-
Spociki Radzyń Podlaski
No i git to juz bedzie nas szostka.
-
Spociki Radzyń Podlaski
Sąsiadowi myśle że też będzie odpowiadać to jest już nas 5.
-
Spociki Radzyń Podlaski
mi tez pasi , niech sie reszta wypowie.
-
Spociki Radzyń Podlaski
14-15.?
-
Spociki Radzyń Podlaski
to niech sie reszta wypowie na temat soboty.
-
Spociki Radzyń Podlaski
Moze byc i sobota.
-
Spociki Radzyń Podlaski
A jak nie czwartek to piatek.trzeba tak sie zgadac zeby kazdy byl.albo godzina inna.
-
Spociki Radzyń Podlaski
Mi pasuje.
-
Spociki Radzyń Podlaski
Mi pasuje.sasiadowy mysle ze tez.
-
Spociki Radzyń Podlaski
Ja mam juz urlop wiec moge w kazdej chwili.
Rasta_Man
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta