Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwusek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. termostat nówka sztuka a co masz na myśli wentylator wiskoza? ale czemu auto jak ma 115 stopni słabnie
  2. Witam. jakis czas temu miałem problem z niedogrzaniem silnika usterka termostat. Termostat wymieniony auto trzyma(ło) 90 stopi lecz po paru dniach temp skoczyła do 120 ale pod zostawieniu auta na 7 h dalej pokazywało 120 stopni wiec kupiłem czujnik. Wstaje rado odpalam auto jade do pracy godzina 5:00 19 km temp silnika równe 90 stopni. Wracam z pracy i przy około 15 km temp pokazuje mi 100-108 stopni. Przyjechałem do domu iz zostawiłem je na ok godzine po czym musiałem jechać ok 30 km w obie strony i temp skacze 100-110 podjezdzam pod dom a tu 115 stopni i czuje ze auto osłabło w tym momęcie .Przy temp 90 stopni wąż górny nie jest twardy jest normalny jak przy tej temp ale przy 110 wąż twardy bardzo. Auto sie nie zagotowało nie wywaliło płynu Propozycje? Może układ zapowietrzony?
  3. i co to wnosi do tematu?
  4. Witam. Pare dni temu wymieniłem w sowim audi 2.5 tdi AKN termostat dzisiaj rano odpalam auto jade ok 5km a tu 120 stopni więc zostawiłem auto u brata i pojechałem innym godzina 6:00 wracam po auto godzina 15 temp nie drgnie ale po ok 20 sec temp do 90 i spada jade chwile znowu 90 i spada do 70 stopni jade dalej tem trzyma 90 i nagle 100 110 i spada do 90 potem znowu 100 i tak do 120. Dawno temu ok rok czujnik tem był wymieniany ps dodam ze auto nie traci wody nie gotuje jej i nie wywala.Zauważyłem też jedną rzecz jak auto ma 120 i dam na zapłon temp oleju jest wysoka ale po kilku sec spada do 60 stopni. Czego może być to wina czujnik temp? może wadliwy termostat?
  5. Czy ktoś to już montował i może powiedzieć jak podłaczyć do a6 c5 2.5 http://allegro.pl/show_item.php?item=5135199665
  6. więc tak dokładnie nie wiem ile było przed 12 może z 11V tak na oko swiece grzały ok 4-5 sec potem zgasły po kilku sec było pyknięcie i wskoczyło na 12V
  7. byłem teraz odpalić auto i było pykniecie po czym napiecie skoczyło na 12v
  8. własnie nie słyszę tego pyknięcia
  9. swiece nowe sa ale coś jest nie tak bo krótko grzeją
  10. zrobiłem mały test auto dzisiaj nie bylo odpalane wypinam kostke od czujnika temp świece ciągle grzeją i pale po 5-7 sec zanim świece zgasną i co auto pali od szczała czyli wychodzi na to że świece prawie mi nie grzeją jak kostke mam podpiętą ok 2 sec góra i się wyłanczają. oje pytanie brzmi szukać przyczyny w czujniku czy gdzie indziej?
  11. nie chce druciarstwa czujnik ma działać jak powinien a rozwiazania typu wyjeb to odepnij tamto to nie dla mnie bo ja jeżdzę tym autem i ma być sprawne a nie podpicowane żeby tylko jeździło więc prosze nie dawajcie mi rad jak zrobić coś tanim kosztem zeby tylko działało
  12. ja w pierwszej kolejności chce poszukać przyczyne i spróbować ja usunąć potem zaczne bawić sie w oszukiwanie temp przy zapalaniu ale to w ostateczności. Nie mam vaga obecnie wiec lipa z logami
  13. nie wiem czy to jest rozwiazanie
  14. :facepalm: kabelki schematy jezu :D może coś pokombinuję ale juz sie boje. Wiem ze miałem wymieniany czujnik bo mój padniety był ale ten dał mi znajomy i mówił ze jest ok ale jak jest do konca to nie wiem
  15. jak jest -10 trza go krecic ok 10s jak było teraz +30 a silnik był zimny kreciłem go ok 5-6 sec auto puszczało biały dymek. Odpalam jade wracam do domu temp + na dworze wsiadam do auta za jakies 3-4 h i cieżko znowu pali. auto było ustawiane z górki pod górke bez znaczenia. Mój vag nie działa jak nalezy Ps paliwo sie nie cofa nie ma powietrza w przewodach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.