Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kattu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kattu

  1. witam mam pytanko do mechaników kupiłem a4 1.6 benzyna z automatycznom skrzyniom problem polega natym ze audi jedzie tylko na drugim biegu prawdo podobnie w trybie awaryjnym co zrobic pozdrawiam prosze o pomoc ---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- niewiem tak mi mechanik powiedział ze skrzynia hodzi tylko ponoc padl czujnik skrzyni biegoe a predkosc pobiera z czujnika abs dlatego niezmienia biegow niewiem czy to prawda a jesli tak to pomurzcie co zrobic dam rade sam to zrobic? pozdro ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ---------- niewiem tak mi mechanik powiedział ze skrzynia hodzi tylko ponoc padl czujnik skrzyni biegoe a predkosc pobiera z czujnika abs dlatego niezmienia biegow niewiem czy to prawda a jesli tak to pomurzcie co zrobic dam rade sam to zrobic? pozdro ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- niewiem tak mi mechanik powiedział ze skrzynia hodzi tylko ponoc padl czujnik skrzyni biegoe a predkosc pobiera z czujnika abs dlatego niezmienia biegow niewiem czy to prawda a jesli tak to pomurzcie co zrobic dam rade sam to zrobic? pozdro ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- niewiem tak mi mechanik powiedział ze skrzynia hodzi tylko ponoc padl czujnik skrzyni biegoe a predkosc pobiera z czujnika abs dlatego niezmienia biegow niewiem czy to prawda a jesli tak to pomurzcie co zrobic dam rade sam to zrobic? pozdro ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- niewiem tak mi mechanik powiedział ze skrzynia hodzi tylko ponoc padl czujnik skrzyni biegoe a predkosc pobiera z czujnika abs dlatego niezmienia biegow niewiem czy to prawda a jesli tak to pomurzcie co zrobic dam rade sam to zrobic? pozdro
  2. witam mam pytanko do mechaników kupiłem a4 1.6 benzyna z automatycznom skrzyniom problem polega natym ze audi jedzie tylko na drugim biegu prawdo podobnie w trybie awaryjnym co zrobic pozdrawiam prosze o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.