Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzemo90

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tak masz racje ale wlasnie ja nie mam smb wtyku do diversity u siebie musisz zalozyc przejsciowke ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- a co do odbierania radia to u mnie tez nie za rewelacyjnie odbiera i dzwiek z glosnikow tez nie powala u ojca w wv jest o niebo lepszy dzwiek
  2. ja u siebie mam podlaczone w gniazdo co masz zaznaczone niebieskim kulkiem bez zadnej przejsciowki czerwone kolko to jest wejscie go anteny gps
  3. witam prosze o pomoc w analizie logow narazie same dynamiczne co jest przyczyna przeladowania turbiny czy przeplywka do wymiany? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  4. aha juz rozumiem czyli praktycznie musze przepiac cala instalacje zeby dograc do nowego radia i wpiac w przejsciowke
  5. czyli teraz musze powiedzmy poprzepinac w inne wejscia i bedzie git?
  6. no wlasnie ida tak
  7. czytalem to i to rozumiem ale tam on nie mial zadnych kabli w pinach a ja mam i jak wywale to cos moze nie dzialac tylko nie wiem bardzo kto by to zrobil
  8. tak mam u siebie to teraz juz nic nie wiem
  9. no w tym ze tej kostki 26 pinowej nie wepne do rns-e
  10. wiem ze w kostce do radia w pinach 7 i 12 ida mi kable ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- a can l i can h id mi w kostce 26 pinowej
  11. aha juz wszystko rozumiem i wiem jeszcze tylko jedno czy w niebieskiej kostce co idzie do licznika w pinach 19 i 20 tam gdzie mam zrobic cany sa juz jakies kable podlaczone?
  12. dzieki za linki ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- czy kodowanie moge zrobic polskim-vagiem?
  13. a jak ta wiazke zrobic i jak zrobic kodowanie i czym vag-com?
  14. tak antena gps i radiowa jest inna ale sa przejscowki wiec z tym by nie bylo problemu gorzej z tym fisem
  15. witam w swojej audi a4 b6 mam zamontowane rns-d chce zamiast niego wsadzic rns-e co trzeba przeprabiac zeby pokazywalo wszystko na fisie czy wystarczy tylko kupic przejsciowke z iso na iso2 czy trzeba robic adaptacje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.