-
Czujnik poziomu oleju - brak wskazania
Witaj Przejedz wiecej km i sie pokaze tez olej wymienilem objechalem zagrzalem do 90 stopni nadal noz ale po 50 km pokazalo stan oleju wtedy widze czy jest okej czy trzeba dolac
-
Audi A4 B8 AVANT 3,0 TDI zle polozenie wycieraczek
No tak wyciaraczki ustawione juz sa okej nic nie dobila nie moglem sciagnac dobrze ze mam sciagacz do lozysk przydal sie jest git jeszcze tylko przepchac dyszke i bedzie okej mam ochote przekodowac troche rzeczy z tego co na forum widzialem opisy
-
Audi A4 B8 AVANT 3,0 TDI zle polozenie wycieraczek
OK dzieki zrobie tosamo i bedzie okej a jeszcze pytanko spryskiwacz szyby tylniej pompka chodzi lecz nic nie leci czyzby dysza zatkana?
-
Audi A4 B8 AVANT 3,0 TDI zle polozenie wycieraczek
No tak
-
Audi A4 B8 AVANT 3,0 TDI zle polozenie wycieraczek
Ja auto mam miesiac wiec myslalem ze cos nie tak jest faktycznie przestawie na wieloklinie dobija mnie to jak tak pyka o koniec szyby uszczelke
-
Audi A4 B8 AVANT 3,0 TDI zle polozenie wycieraczek
Witam Mam pewien problem otoz dzis zauwazylem jak wlanczam wycieraczki na czasowki w pozycji 0 wycieraczki sa troche podniesione i dobijaja do konca szyby jak dam wylancze wycieraczki kladam sie nizej tak jak ma byc w pozycji caly zcas wlanczone tez dobijaja do konca szyby i na szybkiem tez dobija sprawdzalem vcds czy jakies bledy sa ale nie mam nic mial ktos cos takiego albo jak to naprawic
tinemaudi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta