-
PDC przod nie działa
sparametryzować czyli co? trzeba cos zakodowac ? ustawić ?
-
PDC przod nie działa
Witam Panowie dołorzyłem sobie PDC przód do audi a4 b8 LIFT 2013 R i mam taki problem po zrobieni kodowania i zmianie w zielonym menu wiazalizacja na MMI jest i tylne czujniki mi pokazuje przeszkode, ale przód nie reaguje wcale na zbliżanie sie do przeszkody. Po dopięciu wiązki z przodu nie mam tez błedu w BCM od czujników parkowania przód, jak tylne odepne to błąd jest. Numer mojego BCM 8K0907063DG
-
Pompa abs
Panowie potrzebuje pompę ABS do a4b6 quattro
-
swap skrzyni biegów automat na manual a4 b7 2.7 tdi
witam przerabial ktos taki temat ? szukam skrzyni do 2.7 tdi manual i nie moge znalesc nie wiecie czy do 2.5 tdi spasuje ?
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
no i silnik na wierzchu wstepnie fazatory ok nie ma na nich luzu przy kreceniu wałem zobaczymy jutro jak rozbiore rozrzad i zobaczymy w jaki stanie sa slizgi na dzis koniec pracy i silnik poskładany i jazda próbna wykonana. jedno co mnie martwi to po odpaleniu w bloku 93 miałem -1.0 i -3.0 a teraz jak silnik chwile pochodził to ma -2.0 i -4.0. wy po wymianie ile macie ??
-
kolo posrednie rozrzady 4.2 v8
juz mam potrzebowałem na dzis poniewarz dzis bede składał a jutro jazda próbna
-
kolo posrednie rozrzady 4.2 v8
Panowie ma ktos morze na sprzedaż kolo zębate rozrządu 079109569k
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
W zeszłym roku wymieniałem fazatory i nie pamiętam czy tam sa jakieś oringi?będę w sobotę w domu rozbiore stary i powiem Ci na 100 % czy są.Na pewno za fazatorem jest miedziana podkładka i ona jest b.ważna. chodzi ci kolego o te podkładke z powłoka diamentową ??
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
a skad panowie bierzecie oringi do fazatorów jak ich rozbierzecie do sprawdzenia ??
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
no to zobaczymy co z tego bedzie czesci juz sa teraz tylko chwile czasu i bierzemy sie za robote
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
i jak sobie poradziłes z tym ?
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
a i jeszcze mam takie cos ze jak wejde w bloki danych to wypada mi zapłon różnie co jakis czas raz na 7 raz na 5 i na 2 i trzecim i tak na zmiane ale błedów zadnych nie wywala. dodam ze cewki wsystkie nowe beru i swiece ngk
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
niepokoi mnie grzechotanie przy odpalaniu czasmi to strasznie a czasami tylko zaszumi ale max 2 sekundy
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
no własnie planuje sie brac za wymiane rozrzadu i kompletu napinaczy. a cisnienie oleju jak jest 2 bary na wolnych obrotach po ostrej jezdzie to mysle ze jest ok OLEJ MOTUL SPECYFIK 5W 40
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Panowie diagnozuje swoja eske vagiem i w bloku pomiarowyn 93 mam caly czas -2.0 KW I NA JEDNYM I NA DRUGIM jest to dobrze czy zle
thcmarcin
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta