piotrgutmann

• Ostatnia wizyta

O piotrgutmann

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia piotrgutmann

Reputacja

1. piotrgutmann

Jaki olej do 1.8T?

Motul lub liqui moly POLECAM
  2. piotrgutmann

1.8T avj

Jedynie zmiana oleju i filtra W silniku czysto ostatnio wymieniałem uszczelkę pokrywy zaworów i wszystko ok ! ślizgi napinacza jak nowe !na ciepłym silniku cicha praca napinacza! Na początku roku wymiana oleju itp. i zobaczymy . . . . He A tak auto juz od 2 lat i jedynie klocki i tarcze tył przebieg 200 tys
  3. piotrgutmann

1.8T avj

Dziwna sprawa! Jak by przez noc olej się cofał!Filtr oleju posiada zawór zwrotny! Ja juz miałem wymieniamy napinacz ! Teraz zaleje silnik olejem liqui moli 5w.40 i filtr oleju knecht oc470 Zawsze jak wieczorem odpale zimny motor na chwile to rano cisza! A jaki masz przebieg panie?
  4. Panie dołączyłem dwa przewody od zasilacza anteny tez żółty i szary i gra dużo lepiej Podobno jak radio concert 3 to zasilacz z końcówka af jak się nie mylę Mam vcds ale nie mogę się połączyć z radiem Odłączyłem dwa przewody od zasilacza anteny Odłączyłem dwa przewody zasilacza anteny
  5. Witam mam pytanie czy po wymianie radia na concert3 2din trzeba wymienić zasilacz anteny audi sedan? ? Przed wymiana radio odbierało wzorowo teraz dużo gorzej !
  6. piotrgutmann

1.8T avj

Ja mam od samego początku mann 940.66 Olej po zakupie był lany Mobil 5.40 i było słychać sporadycznie ten napinacz Teraz zalany motul 5w40 i przeważnie każdego rana hałas ! Może ten olej nie orginalny . . . . Zakupiony w sklepie motoryzacyjnym ! ! Dziwne brak mi słów
  7. piotrgutmann

1.8T avj

Witam państwa Mam pytanko jakiej firmy i o takim symbolu posiadacie w waszych silnikach 1.8T filtr oleju ? ? ? Musi to być filtr z zaworem zwrotnym i bocznikowym ! Zawsze z rana słychać ok 2sec. napinacz łańcucha. Jak wieczorem odpale zimny silnik i wyłącze to rano cisza ! ! ! Silnik czysty góra dół ! Ciśnienie oleju w normie napinacz łańcucha wymieniony ! Olej 5.40 motul !