-
Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
Witam wszystkich cewki zamienione Bolid chula jak powinien?. Pozdrawiam Wszystkich temat uwazam za zamkniety.
-
Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
Zamowione ngk plus uszczelka pokrywy zaworow.
-
Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
Wiem ze jakosc kosztuje ale czemu tyle? jak mus to trzeba?
-
Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
Wynika ze do wymiany 2 cewki zamowie na pn moze wt i zobaczymy jakie cewki polecacie? Ceny ngk i beru sa kosmiczne?
-
Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
- Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
Bledy wypadajacych zaplonow na 1 i 4 cyl aby sprawdzic zamienilem cewki i oto rezultaty. Bledy sondy mogly wynikac z tego ze odpinalem wtyczki aby sprawdzic czy cos sie zmieni ale nic- Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
- Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
Witajcie po wielu godzinach instalacji sterow do viakena na xp wreszcie dziala. Niestety wersja light vcsa wiec nie moglem wejsc w kanal 32 itd. Pierwsze to bledy- Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
Audi mam od marca nic sie nie nasilalo notmalnie palil zatankowalem do pelna na auchanie i podczas powrotu do domu stracil moc i nierowno chodzil bialy dym sie pojawil w wiekszej ilosci. Teraz jak odpalam czuc w spalinach benzyne jakby nie przepalal mieszanki. Dzis odbieram viakena wiec jak sie podlacze bede wiedzial wiecej. Macie moze wiedze co i na jakim kanale sprawdzac no i jakie sa normalne wartosci?- Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
Audi mam od marca nic sie nie nasilalo notmalnie palil zatankowalem do pelna na auchanie i podczas powrotu do domu stracil moc i nierowno chodzil bialy dym sie pojawil w wiekszej ilosci. Teraz jak odpalam czuc w spalinach benzyne jakby nie przepalal mieszanki. Dzis odbieram viakena wiec jak sie podlacze bede wiedzial wiecej. Macie moze wiedze co i na jakim kanale sprawdzac no i jakie sa normalne wartosci?- Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
No oczywiscie ze nie ma jazdy takim samochodem bo grozi pozarem. Pyt co mozna teraz sprawdzic zastanawiam sie nad odkrrcrniem listwy z wtryskami i sprawdzenie jak podaj paliwo - moze ktorys leje. Jeszcze kwestia zapchania sie kata tak szybko by sie to stalo oleju nie przepalal przynajmniej ja nie widzialem za soba niebieskiej chmury. Moze ma ktos namiar na sprawdzonego mechanika w Warszawie?- Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
Diagnostyka dopiero w piatek jak interfejs dojdzie, silnik ladnie chodzil nie bylo zadnych bledow ani problemow, po zakupie nowe filtry olej i rozrzad. Plynu nie ubywa olej w normie.+mario31 obserwuje zawartość Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.- Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
Witajcie, moj nowy nabytek B6 2.0 alt. Podczas jazdy zapalil sie czek, brak mocy. Pokazalo blad p0172, po odpaleniu trzesie sie i nierowno chodzi i najwazniejsze kat rozpala sie szybko do czerwonosci, gdzie zaczac szukac?- [B5 ABC] Zimny odpala na lpg na pb nie poprosze o sugestie
Spróbuje z tymi wtyczkami od instalacji ale jak będzie troszkę cieplej Dziś rano odpalił ale po południu przy -17 lpg kaplica Podłączyłem aku pod ciężarówkę i zacząłem kręcić oczywiście z mizernym skutkiem Obejrzałem sobie wszystkie widoczne podłączenia wtyczek i przewodów i zobaczyłem na przewodzie paliwowym dochodzącym do listwy wtryskowej cieknące paliwko co dziwne bo wcześniej nie widziałem żeby był mokry. Już widziałem światełko w tunelu więc szybko skręciłem łączenie i sprawdziłem czy nie cieknie na razie sucho Jutro rano próba generalna ale nie obiecuje sobie za wiele [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 18:34_________________________________________________No i niestety lipa to nie to- [B5 ABC] Zimny odpala na lpg na pb nie poprosze o sugestie
Mapa lpg ze staga to raczej ponad moje możliwości nie przypominam sobie żebym coś adaptował bardziej chciałem zmienic stan licznika bo 96 r i 150 tys to niezłe jaja wymienialem wtedy 2 wachacze i końcówke drążka a potem bawiłem się vagiem, bardziej myślę że popi.... coś w jakimś kanale silnika i stąd takie jaja z odpaleniem narazie wymuszam odpalenie na lpg i jak odpali to 20 sek i gaszę a potem odpalam na pb i jest wsio ok odłączyłem ostatnio napięcie na jakieś 9 godz aby sie zresetował komp niestety nic to nie dało czyżbym zmienił jakieś fabryczne dane w sterowniku? nie wiem jakie powinny być prawidłowe wartości w Vagu. Dzięki wszystkim za zainteresowanie. - Wibracje, bialy dym, rozpalony Kat.
+mario31
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Konto
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.