Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lada122991

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lada122991

  1. Odpinany był czujnik i nic to nie dało, było identycznie.Według mechaników działa prawidłowo ten czujnik.nie sprawdzałem temperatury paliwa,powietrza i cieczy czy sa takie same(jak je sprawdzic najlepiej?).Co do rozrusznika to jeszcze ja dzisiaj kreciłem to odpalił gdy wcisnełem pedał gazu i to mnie zdziwiło.A kąt wtrysku był przestawiany przez mechaników na taki jaki jest w książce serwisowej audi .Sprawdze ten kąt wtrysku i wstawie.
  2. Witam mam problem z odpalanie głownie z rana i gdy sa duze bardzo mrozy ponieważ już w tamtym roku miałem tą usterkę lecz zrobiło sie cieplej i już nie naprawiałem.A teraz znowu się zaczeło. wymieniane były filtry ,paliwo,sprawdzane swiece,ustawiany kąt wtryskowy,sprawdzane wtryski , czujnik temperatury tez najprawdopodobnie dobry(działa raczej prawidłowo) akumulator sprawny rozrusznik raczej tez bo kreci caly czas.Było sprawdzane praktycznie wszystko,a nie chce wkładzać pieniedzy w błoto.Samochód jak już raz odpali to potem juz pali bez problemu.(chyba ze bardzo duzy mróz) Myslalem nad pompa ze to może być. dzisiaj jak bylo w nocy -5 stopni to samochod najpierw kreci i nagle jakby jakas przerwa w silniku i jakis syk.I odrazu przestałem krecic. zakreciłem drugi raz i po jakis 5 sekundach udało sie jakos odpalic. 3 dni temu też tak miałem z taka różnicą że za 3 kręceniem udało sie odpalić ...ogólnie ciężko odpala z rana jak już chłodniej sie zrobiło.Zauwazyłem też jedną chyba ważną rzecz co może mieć z tym zwiazek, gdy puszczam gaz to mi samochód mocno szarpie(tzn na biegach niskich,1,2 trójce już mnie...najbardziej odczuwalne na 1 )Proszę o pomoc w diagnozie bo nie chce dawać zarobić mechanikom na wymianie wszystkiego...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.