DARKDEWIL

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez DARKDEWIL

1. Witam :) Dawno mnie tu nie było co do spotu to będę na 100 % i czekam na oficjalne potwierdzenie terminu zjazdu. Może jak bedzie spocik w listopadzie to będę miał nowe slepka a jak nie to na ślepcach przytocze się.

Panowie ostatnio w łapki wpadły mi na dysk takie pozycje

- AUDI MMI BASIC PLUS POLSKA CZECHY 2007-2008 TELEATLAS

- ETOS 2008 Elektroniczny Katalog Serwisowy VW, AUDI, SKODA I SEAT

- Audi MMI Navigation DVD Europa Version 2008

- ETKA 7 VW-AUDI ENG oraz uaktualnienie na sierpień

Jeżeli kogoś też interesuje wszelakie automapy i inne badziewia na nawigacje i komórki

jak coś to pisać na gg 4737723

2. W twoim przypadku grafi polecił bym ci :

Piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny do tego dwa solary + bojler jeżeli chcesz kominek wkład polecam z płaszczem wodnym moga ci wpią w instalację ogrzewania. Co do solarów wode masz zawsze ciepłą bojler do solarów potrafi trzymac nawet do 6 dni temp wody więc w lecie możesz sobie gaz wyłaczyc :) w okresie od października do listopada mozna dogrzewac kominkiem. Dobry solar + bojler jakies 12 000 - 14 000 tyś ale zwrot po jakiś 2 - 3 latach.

Pompy ciepla ........ jezeli chcesz jest to bardzo oszczedna forma ogrzewania ale powiem jedno koszty horendalne po drugie jak masz mała działkę nawet nie ma się co ubierac.

Olej opałowy nie polecam mieszkałem w domu na olej opałowy z jednej strony tankujesz i nic cię nie obchodzi ale koszty sa duże ......... jest myk robisz instalacje z piecem po odbiorze zmieniasz tylko dysze w piecu i mozesz palic zuzytym olejem silnikowym :) miałem już takie przypadki

Eko groszek ..... drewno ............ wegiel tania alternatywa ale pierwsza sprawa zabawa z pakowaniem do pieca wynoszeniem popiołu .... trzeba miec składzik na to wszystko ..... w pomieszczeniu się zawsze kurzy jeżeli zawsze lubisz dłubac dobre rozwiązanie :)

Jak coś chcielibyscie się dowiedziec więcej piszcie z chęcią doradze bawię się w projektowanie od paru lat i troszke zjadłem na tym zęby :)

3. No ja sie nie pojawie na spocie ................ chyba że rowerem 4 auta były 2 wybyły jedno na urlopie a audiczka smaży sie na parkingu bez pompy w ukropie ....... niestety też nie będzie mi dane przylecie w sierpniu od 1 się urlopuje ale może we wrześniu się spotkamy i zrobimy spocik w Plesnej :) i wkońcu będzie po co się spotkac :) ......... zaznaczam można przyjechac ale już prędko sie nie odjedzie ewentualnie jak ktoś szybko trzeźwieje :P

4. :) ok skoro czaki zbiera chętnych na ramki więc trzeba się ładnie dozbroic klubowo więc zbieram zamówienia na:

po rozmowie z MALIKIEM na pierwszej tapecie mamy projekt logo na atrapę jak w RS za tydzień będę wiedział jak się cena kształtuje

5. Witam mam problem na VAGu wyskoczył błąd 0526 - brak komunikacji z modułem pompy wtryskowej.

Pytanie czy da się coś pogrzebac w module czy cała pompa do wymiany ? pytałem się w serwisie nowa pompa 6700 zł jest tylko w niemczech dostępna Silnik 2,5 TDI V6

6. Jeżdżąc z domu do roboty (15 km) w tygodniu większosc czasu po miescie w korkach na baku zrobię od 560 - do 650 km spokojna jazda max 3500 obrotów

Normalnie podczas dłuzszej jazdy potrafi do 800 km dobic

Rekord 1080 km na węgrzech spokojna jazda po autostradzie i bocznych przelotówkach przecietna predkośc od 90 - 120 km sam się zdziwiłem moze to ich paliwo albo drogi. W polsce tego rekordu na takiej trasie nie dobiłem. W sierpniu wybieram się na dłuzszą ( na koniec chorwacji) przewidywane do zrobienia w 14 dni 4500 - 5000 km wiec będę robił dokładne kalkulacje :)