-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Aaa szkoda gadać konca nie widać , nadal w lakierni.. wiosna coraz bliżej i niewiem kiedy bedzie gotowy ;/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty robisz takie przekręty że nawet nie dał bym Ci wydechu do polerki (żart) hahahha jeden wielki przekręt jest już w 65% GOTOWY :naughty: wstępna premiera koniec Marca ( może termin ulec zmianie ) hehehe Co tam chłopaki ? czemu w ogóle sie nie pokazujecie pod galerią w niedziele ?? ;>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a Ja mam kolege który mi polerował ranty tylko ze mi wisiał kase wiec nie wiem ile sobie moze policzyć napewno musiałby felge oglądnąć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spocik Dziś Pod Galerią sandard :> 19.00 Dozobaczenia...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
chłopaki obczajcie sobie rozpier*** auto http://www.wolfsgruppe.com/mivw2009/slides/IMG_5581.html a wogóle cały olbumy co chłopy mająbryki :O http://www.wolfsgruppe.com/index.php/en/page/22/Gallery
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tyż zagłosowałem chłopakii dziś mnie na spocie nie bedzie mam trase na Czechy Pozdro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dopiero wiosna bedzie... planuje premiere na swieta wielkanocne ale nie obiecuje bo roznie z terminami jest ale wiecie jak auto tylko zrobie to mam nadzieje ze bedzie znane :] hehee
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nawiązując do VW style to śmietana ma wyjebanka tego MK2 !! tsssyyy tsyyyy pneumacik działa szacun dla niego sam częściowo strugał i montował to w autku :slina: tez takie bym chicial :decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
żadnej A-czwórki nie widziałem :gwizdanie: :gwizdanie: ja widzialem czwórkę !! ale golfa heheh tak sie deklarował Pan A... i nie bylo znów hhehehe kulek jeszcze troche i zmienisz auto i forum heee
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hehe przypominam jak coś chłopaki to 19 galeria sektor C-6 ';] :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To gdzie ty to w niedziele pracujesz??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no tak więc chłopaki ! kto ma ochotę to zapraszam pod galerie na spocika miejscówa " C-6 " (takjakby pod Carrefure'em ) hehe ja bede i kilka autek więc dozobaczenia :] :decayed: [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 23:22_________________________________________________najważniejsze opuściłem :polew: hehehehe NIEDZIELA ( 15.11.2009 ) Galery-Sandecja parking podziemny " C-6 " 19.00
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tylko po 19 w tyg galeria do 22 chyba jest a w niedziele 20 wiec spoty w niedziele idealnie 19 bo śmialo można 1.5godz siedzieć a w tyg 20 Młody to ty biedny jesteś , na spota bedziesz z buta przychodził :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
chłopaki ja dzisiaj od 19 siedzialem tam do 20.30 w strefie " C 6 " i lajt pusto miejsc na 15 autek a jeśli chodzi o spoty w tygodniu to środa 20.00 wlasnie tam ;] jak coś bo mimo wszystko pogoda jest jaka jest a tam chociaż sucho i w miare cieplej ahahaha aaa tak wogole kto ma gaz to nie wjedzie !! zakaz gazików hihi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
panowie 19.00 pod galeria parking podziemny :> spotujemy co tydzien tak ;]
Macqo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta