Koval242

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Koval242

1. 17 godzin temu, MAJKI napisał:

Koval napisz do Miszela o zdjecia b6 ktore dzis wystawił

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Foto dziś bd. Zobaczymy co za sztuka. s line tylko środek. I bez navi. Jakie koszty zamontowanie od przerobienia z 1 dni do navi by były takie orientacyjne ? Bo samo radio nie wystarczy pewnie trzeba jakie gps itp dokupić?

PS. Auto od użytkownika Pajdy nieaktualne

2. Witam dawno mnie nie było. Po półtora rocznej przygodzie z audi co trochę mnie wykończyło przyszedł kolej na nową. Ale tym razem dziękuje za 2,5tdi.. I wybór padł na b6 1.9 chyba jest to najrozsądniejsza opcja.I pytanie może któryś z was kojarzy ten bolid z Chorzowa ? Wyglada na klubowe i i spełnia to co chce czyli ese oraz navi.

3. :hi:

Wracając do spotu trochę wstyd mi podjechać bo auto jest trochę do poprawek

Wstyd to mi jest pokazać sie autem do poprawek do tego gołe jak laski w CKM :kox: A do tego w silniku słynnym bez awaryjnym 2.5 :facepalm:

Także nie gadaj że wstyd bo do poprawek auto masz heh

PS Arturoo nie pije do Ciebie :notworthy:

luźna guma wiem co to za miód :grin:

No a jak miód malina ten silniczek. Ostatnio przesiadłem się na 1.9 115 km w tej samej budzie, ja się pytam co on takiego ma że każdy mówi że on jest dobry... 0 przyspieszenia a to że pali 1 litr mniej to jakoś mnie nie przekonało. Dla mnie dosłownie 0 odejścia :D Oczywiście mówię o tym silniku w b5.

Artur a to że tapicerka wam 2 kolorowa nie podchodzi i coś nie pasuje do polifta szukałem na allegro dużo aut ją posiada... Wiec teraz to coraz ciekawsze staje sie ten przed/polift.