-
Panowie co to za skrzynia ???
tzn stronik ?
-
Panowie co to za skrzynia ???
-
problem z licznikiem
Witam Panowie mam problem z licznikiem ponieważ po nocy jak odpaliłem samochód to odrazu wyskoczyła kontrolka hamulców oraz plynu chłodnicy i zgasly zegary od przebiegu i godziny , potem wrocilo do normy ale tylko na chwile i w tym momencie bledy zgasly ale zegary na dole sie nie świecą .... co może bgc przyczyną ???
-
Problem z cisnieniem oleju !! Proszę o pomoc
jade do mechanika zobaczyc wlasnie czy swieci czy nie kontrolka wiec dam znac wieczorem co sie dzieje wogole z tym wszystkim
-
Problem z cisnieniem oleju !! Proszę o pomoc
dzwonił mwchanik i po zrobieniu płukanki i zalnia 10w40 cisnie kest takie : rozgrzany wolne 1.4bar wysokie obroty 4.5 bar mowi ze wylewakac olej 1 dniowy z plukanka byly czarne momenty ze sie lał.
-
Problem z cisnieniem oleju !! Proszę o pomoc
czyli generalnie silnik do remontu z tego jak poczecie wynika... no nic dzis jade do mechanika zobaczyc czy udalo mu sie cos z tym zrobić.... oroentujecie sie jakie są koszty tego ?
-
Problem z cisnieniem oleju !! Proszę o pomoc
Witam ponownie moze ktos mi doradzi znowu zapaliła mi sie kontrolka oleju ale teraz juz odrazu po odpaleniu silnika wiec pojechalem do mechanika zmierzyć i na rozgrzanyn na jałowym biegu bylo ok 0.9 bara a przy 2 tys obrotow okolo 2-2.5 bara na wysokich okolo 3 i mechanik mowi ze jest za niskie do tego ta kontrolka sie pali oldruck , wiec sciagnal mise zeby zobaczyc wałek i panewki mowi ze są ok wiec wymieniłem czujnik i pompe , cisnienie wzrosło ale nie znaczenie.... Panowie jakoe powinno byc prawidlowe cisnienie i co moge jeszcze zrobic ?
-
Problem z Oldruck smarowanie
Witam ponownie moze ktos mi doradzi znowu zapaliła mi sie kontrolka oleju ale teraz juz odrazu po odpaleniu silnika wiec pojechalem do mechanika zmierzyć i na rozgrzanyn na jałowym biegu bylo ok 0.9 bara a przy 2 tys obrotow okolo 2-2.5 bara na wysokich okolo 3 i mechanik mowi ze jest za niskie do tego ta kontrolka sie pali oldruck , wiec sciagnal mise zeby zobaczyc wałek i panewki mowi ze są ok wiec wymieniłem czujnik i pompe , cisnienie wzrosło ale nie znaczenie.... Panowie jakoe powinno byc prawidlowe cisnienie i co moge jeszcze zrobic ?
-
Problem z Oldruck smarowanie
na rozgrzanym i z tego co pamiętam przy 2 tys obr chyba było ok 2 bary a najlepsze to ze zrobiłem juz z tym komunikatem 8 tys km i oleju nie bierze nic, moc jest wszystko ok
-
Problem z Oldruck smarowanie
Witam mam dziwna przypadłość, zaświecila mi się oliwiarka i komunikat Oldruck co wiadomo ze słabe cisnienie oleju wiec pojechałem zadałem ciśnienie i było ok ale stwierdziłem ze albo to smok w misce albo pompa oleju. Zostawilem u mechaniką audi i wyczyscil mi wszystko wymienił pompę na nową i tak samo wymieniłem łańcuch rozrządu bo już było go słychać. ... i nadal przy 1900obr zapala się kontrolka ciśnienia oleju ale tylko na zagrzanym silniku .... o co tutaj chodzi ?
-
Ktoś wie o mocy z przepływ ki
może źle to interpretuje ale według przepływ ki mamy 20km różnicy a jedziemy tak samo i to mnie zastanawiało. seryjny avj ma mieć 120 przepływu z tego co dziś się dowiedziałem przeplywka mi siada powoli wiec wymiana razem z świecami i zobaczymy jak będzie
-
Ktoś wie o mocy z przepływ ki
właśnie dziwny temat bo stawalem z taką samą w kombi co wyjechala od Gregora i ma 194hp i daje jej rade dlatego zadałem to pytanie bo nie wiedziałem co jest gran... wcześniej na pewno nie było mniej niż 150 ponieważ stawalem z takimi samymi a4 i szły równo wiec zostaje mi tylko hamownia będzie wykres to dołączę do tematu
-
Ktoś wie o mocy z przepływ ki
silnik avj seria 150hp i wtedy wychodziło mi 115 gs/suw przy obrotach 6tys a teraz jest 143 dlatego tak się zastanawiam bo hamowania dopiero za tydzień ; (
-
Ktoś wie o mocy z przepływ ki
Witam mam pytanie orientuje się ktoś ile koni może być w aucie jak na przeplywomierzu po wgraniu nowej mapy jest 143mg/suw przy 6000-6400 obrotów ?
-
Zmiana turbiny na hybryde
Witam mam pytanie może ktoś się orientuje chce wymienić turbo u siebie w a4 1.8t AVJ na hybryde k03s-029 hybryda bez strojenia na razie i jaki będzie tego efekt? jest założony DP WSZYSTKO podchodzi P&P. Ciekawi mnie czy ktoś tak już robił i jaki był efekt ?
wujekx
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta