-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
Już od jakiegoś czasu OOOO w innych rękach.
-
Spocik Lubuski :)
Ja tam prostowałem ostatnio felgi i gość jest Chociaż słyszałem różne opinie na jego temat, ja zawsze byłem z niego zadowolony.
-
Spocik Lubuski :)
Ja Postaram się ogarnąć i być. :>
-
Spocik Lubuski :)
Ja się na 16 nie wyrobie, ale jak coś to dojadę :>
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Srebrne S:)
Wielki plus za foteliki Sam śmigam na takich i za nic ich na razie nie oddam
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
Co do hamowni to wydaje mi się, że jest ok. Z mocą auta mógł coś kombinować 1 właściciel. Jeśli nie ta hamownia to jaką polecicie w Poznaniu?
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
Chyba pomyśle na początku o rezaniu ramki. Jednak dziś kratki od zderzaka poszły się je... Komuś innemu za nie długo będą służyć [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 19:56:27_________________________________________________Kratki już wymienione na nowe i w komplecie Wymieniony olej na motul Co do chipa to temat stoi w miejscu bo nie wiadomo skąd się bierze ta dziura (wykres srt1)
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Ramki klubowe dają +10PS
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
Z tego co wiem to navi troszke się znasz. Z tąd pytanie czy znajdę taką ramke do navi z a6 by pasowała idealnie do navi i tunelu z a4? niee... misisz zmienic navi .. ba ta ktora masz jest z A6. Taniej mi będzię jakoś ramkę wyrezać niż bawić się w wymiane navi. Bo jak wymieniać to już na RNS :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
Z tego co wiem to navi troszke się znasz. Z tąd pytanie czy znajdę taką ramke do navi z a6 by pasowała idealnie do navi i tunelu z a4?
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
Zdjecia foteli juz na str1 :> Jeszcze poszukiwania podlokietnika w skorze i moze boczkow.[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 16:22:34_________________________________________________Proszę o wytłumaczenie dziury na wykresie z hamowni wykres str1
-
Spocik Lubuski :)
Ja jeszcze nie wiem czy dam rade. Jednak chęci mam
-
Spocik Lubuski :)
Ja panowie od 1.04.2010r będę w ZG. Z miłą chęcią zobaczę co się pozmieniało w waszych autkach. No i poznam nowych klubowiczów.
-
Spocik Lubuski :)
Ja panowie odpadam z wolsztyna, nie dam rady
-
Spocik Lubuski :)
Ja na 100% nie mogę się dziś określić, jednak z przewagą na tak. Jednak pomysł fajny i popieram
Smieszny
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta