Mano4

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Mano4

1. 2 godziny temu, spiecho napisał(a):

Koledzy może ktoś doradzi jadąc do Bibinje przez Czechy Austrię Słowenię gdzie najlepiej tankować , coś na ruszt wrzucić.

Jedziesz z noclegiem?Bliżej masz do Stegny :).Ok tki off top :) Na spokojnie sobie to weź.Ja jadę bez wielkiego planowania,czuje zmeczenie to staje.Mozesz zrobić przystanek u mnie pod gliwicami blisko A1.Kiedy wyjazd ja 6.sierpnia.Lpg czechy mikulov potem już cro

2. W dniu 26.07.2022 o 13:43, Wandej napisał:

Ja już niestety po:cry: Nocleg w Trpanj. Bardzo fajna miejscówka bardzo tanio i oczywiście jak to u nich czyściutko i schludnie. Piękny taras i widok na góry. Ogólnie było chłodno jak na Chorwację bo tylko 28-30 stopni. Plaża Luka super do wypoczynku. Można położyć ręcznik pod palmą żeby było trochę cienia. Ludzi bardzo mało. Co do samej miejscowości cicha i spokojna chociaż restauracje działały to późnych nocnych godzin. Blisko do plaży Divna która jest piękna:slina: Szkoda tylko że brak na niej w zasadzie jakiejkolwiek infrastruktury. Byliśmy też wypadem na Korculi i stamtąd taxi boat opływaliśmy wysepki. Co do cen to trochę w restauracjach moim zdaniem przesadzają. 350-450 Kun za 4 dania z piwkiem i sokiem to trochę sporo. Ogólnie polecam. gdyby ktoś chciał namiar na kwaterę to zapraszam:thumbup1:

3. 57 minut temu, audicoman napisał:

W Q5 mojego ojca 2.0TFSI CPMB sporadycznie występuje błąd P0299 - 5671 regulacja ciśnienia doładowania - nieosiągnięta granica regulacji. Oczywiście błąd objawia się checkiem na desce. Od czego zacząć szukanie usterki?

Obstawiam zawór N75. Czy dobrze myślę?

Najlepiej to zrób loga z doładowania.Ja bym sprawdził  n249 może też być nieszczelność bo niedoładowanie jest.