Treść opublikowana przez kozak21.12
-
Firma Dayton D320 EVO 225/40/18 proszę o opinię
No produkcja we Włoszech
-
Firma Dayton D320 EVO 225/40/18 proszę o opinię
Mam okazję kupić te opony nowe w dobrej kasie Dayton D320 EVO 225/40/18 czy te opony są dobre (Za 700 zł nowe )
-
Pytanie o dokładkę S Line
I jak to wyglada ze spamowaniem
-
Pytanie o dokładkę S Line
Witam chciałbym się dowiedzieć czy ta dokładka jest org. Czy zamiennik bo po nr. Widać że org. http://allegro.pl/showitem/description/5958145462.html
-
Pytanie o turbine czy tak powinno być
Zrobie logi najpierw a co do wtciekow to na 1000% ich nie ma
-
Pytanie o turbine czy tak powinno być
Do turba jest ciezki dostep
-
Pytanie o turbine czy tak powinno być
nie no u mnie aż tak nie wyje po prostu chciałem przybliżyć dźwięk jaki jest słyszalny przeze mnie A czy po logach mozna stwierdzic ze turbina jest uszkodzona
-
Pytanie o turbine czy tak powinno być
Ale żadnych wycieków nie ma i auto nie muli normalnie się zbiera
-
Pytanie o turbine czy tak powinno być
Czyli mam rozumieć że turbo jest ok ?? odgłosy w kabinie są bardzo podobne z tego filmiku
-
Pytanie o turbine czy tak powinno być
No można tak powiedzieć , jak zrobiłem całą tą operację ( Czyszczenie miski olejowej , Czyszczenia smok-a i zalanie nowym olejem )
-
Pytanie o turbine czy tak powinno być
W jakim celu
-
Pytanie o turbine czy tak powinno być
No wydaje i się że z turba bo jest jak przyspieszam to jest ten dźwięk Wrzucam filmik , najlepiej słuchać ten dźwięk w 1:30 min http://sendfile.es/pokaz/646526---qh2q.html
-
Pytanie o turbine czy tak powinno być
Kolego nie wiem na czym auto latało , kupiłem auto w DE i nie było nic napisane pod maską. Oczywiście miska poszła w duł żeby wszystko wyczyścić i został zalany nowy olej . Auto normalnie lata nie jest jakieś mułowate , przyspiesza normalnie wycieków oleju nie zauważyłem
-
Pytanie o turbine czy tak powinno być
Wydaje mi się że tak nie było, zauważyłem dopiero po wymianie oleju na Motul 5W30
-
Pytanie o turbine czy tak powinno być
Mam pytanie od nie dawna zauważyłem ze podczas dodawania gazu słychać jak turbina się załącza i jakby gwizdala. Dodam ze auto normalnie sie zbiera
-
Co to za model Felgi
Daj linka to tematu
-
Co to za model Felgi
Jaki midel masz
-
Co to za model Felgi
no Też tak myślę obecnie posiadam BBS RS II 18 z ET 43 ale szukam takich z wklęsłym rotorem i nie mogę znaleźć
-
Co to za model Felgi
To trzeba robic wiercic zeby weszlo na 5x112
-
Co to za model Felgi
A nazwe modelu ktos zna
-
Co to za model Felgi
Tak jak w tytule co to za model jest ??
-
Zmiana radia pomocy
A z tą kostką co jest taka duża nic się z nią nie robi
-
Zmiana radia pomocy
W tym b5 wszystko idzie ze wzmaka a jeszcze pytanie tej duzej kostki nie trzeba przerabiac Podasz jakis link na adapter
-
Zmiana radia pomocy
Są adaptery żeby system bose działał
-
Zmiana radia pomocy
Nie rozumiem cię