-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Słuchajcie czy jest wsród was ktos kto ogarnia temat radia konkretnie mam navigation plus itp ale ktos to tak wsadził ze szkoda gadac chyba bedzie potrzebny kosz 2 din i pare innych rzeczy,ja sie na tym nic a nic nie znam.Dlatego pisze moze ktos jest mi w stanie pomoc to ogarnac aby to mialo ręce i nogi...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Słuchajcie mam temat ktoś kiedys z naszego forum kupował od gościa z czestochowy lub okolic oleje Motul filtry itp gdzieś zaginał mi kontakt do tego typka,ma moze ktos namiary...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
On to jest dopiero gazownia,
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co piter przestał pierdziec na spotach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A to sorry chyba pomyliłem forum...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zrobie pare detali i zapodam,pewnie naspota przyjade pogadac bo mammaly problem z ta navigation plus ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- zrobie pare detali i zapodam,pewnie na spota przyjade pogadac bo mammaly problem z ta navigation plus
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam wszytkich podługiej nieobecności no i stało sie powróciłem do korzeni od wczoraj jestem w posiadaniu Audi a6 c5 2.4v6 z lpg kombik
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Audi A6 zamiana - motocykl lub auto 1998 Wrocław ? Tablica.pl Napewno fela się zmieni bo ta to kiszka okrutna,a gazik chce załozyc taki naprawde dobry aby to jakoś jeżdziło... ---------- Post dopisany 16-08-2013 at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 22:56 ---------- bylem widzialem dramat,szrot rdza itp lampa wisiala z solnika jakis dym leciał,szok niesamowity...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie na zamianke idzie i chlop doplaca mi 5 tys wiec zrobie sobie kuchenke ale taka dobra,moze nawet zajrze na spota popatrzec na te wasze brzydkie pyski
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Siemka po długiej przerwie znowu przymierzam sie do zakupu Audiczki a6 c5 i mam problem kto z kolegow jest chetny i ogarnia vaga i chcialby bujnac sie ze mna w czwartek do opola po a6
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam ziomeczkow potrzebuje pomocy obilo mi sie kiedys o uszy ze ktos z forum chandlował olejami a konkretnie MOTUL...jak ktos ma namiary to prosze o cynkoweczke ok....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Frunał juz chyba.......czekaj zerkne moze w tvn turbo beda o tym mowić---Zart oczywiscie Kurcze widze ze cos forum ucichło tylko te same osoby sie udzielaja...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chwalisz sie czy żalisz :polew: :polew: A tak na powaznie macie moze jakiegos kumatego mechanika ktory zna sie tez troche na elektronice w aucie,wywaliło mi na kompie troche błedow i niewiem od czego zaczac...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chłopy gdzie mozna w miare tanio przerzucic oponki z letnich na zimowki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dawno mnie na forum nie było ale widze ze standard, dzo-=dzo z kazdego drze łacha,no nic co najlepsze ma swoich stałych fanow.dzo dzo łajzo bede czesciej zagladał na forum bo widze ze kaszanke tu robisz.. Ps chłopaki nie dam rady dzis przyjechac na wyrazow,dostałem od kierownika w pracy sobote w prezencie wiec tyram do 23. Miłej zabawy zycze :tongue4: