-
A4 B7 1.8T BFB 163KM Kręci odpala dopiero za 4 razem. Błąd czujnika G40
Dzieki za pomoc i nakierowanie!! Temat do zamknięcia . Pomógł tez Przy slkadaniu łańcucha napinacz nie byl napiety nie mial oleju i po ustawieniu na znaki skreceniu jak sie napinał to walki sie zeszly i okazalo sie ze o jeden ząb przestawiony jest. Dlatego problem byl z odpaleniem . Wałek ssący przestawilem jeden ząbek w prawo i wszystko gra. Sprężanie wynosi 12 na kazdym. Dzieki za pomoc jeszcze raz i zaangazowanie. Pozdrawiam
-
A4 B7 1.8T BFB 163KM Kręci odpala dopiero za 4 razem. Błąd czujnika G40
grupa 93 : Engine speed 720 / Engine load 22,6 %
-
A4 B7 1.8T BFB 163KM Kręci odpala dopiero za 4 razem. Błąd czujnika G40
ale co ze złom? Glowica do poprawki czy calosc
-
A4 B7 1.8T BFB 163KM Kręci odpala dopiero za 4 razem. Błąd czujnika G40
w grupie 90 pokazuje cały czas 0 stopni. zamowie oryginal boscha czujnik i zobacze
-
A4 B7 1.8T BFB 163KM Kręci odpala dopiero za 4 razem. Błąd czujnika G40
odłączyłem wtyczke od nastawnika co jest od napinacza łańcucha i zero reakcji dalej nie odpala
-
A4 B7 1.8T BFB 163KM Kręci odpala dopiero za 4 razem. Błąd czujnika G40
połączenia sa dobre. Jak jest zła kompresja to jak juz bedzie uruchomiony to bedzie normalnie pracowac?
-
A4 B7 1.8T BFB 163KM Kręci odpala dopiero za 4 razem. Błąd czujnika G40
Błąd to P0341 czujnik położenia wałka rozrządu (g40) niezrozumiały sygnał.
-
A4 B7 1.8T BFB 163KM Kręci odpala dopiero za 4 razem. Błąd czujnika G40
Witam. Mam problem . Krece auto nie odpala . Dopiero za 4 razem albo jak uzyje samostartu to odpala. Pompa paliwa załącza sie. Podczas pracy samochodu caly czas jest błąd czujnika położenia wałka rozrządu g40. nie da sie go skasować. Cisnienie na cylindrach pierwszy 6 drugi 7 trzeci 8 czwarty 8. Głowica byla robiona pogiete 4 zawory gdyz przeskoczył rozrząd . Łańcuch z napinaczem nowy i rozrzad z przodu ustawiony na znaki. auto jak odpali chodzi równo. Czujnik g40 zamieniony na delphi i nic sie nie zmienilo. Czy ktos wie co moze byc przyczyna ewentualnie nakierować mnie co dalej sprawdzać? Czujnik położenia wału przy odpalaniu pokazuje obroty w granicy 200.
-
Problem z wyswietlaczem fis 1km/h
wyswietla sie pierwsze service a pozniej to co na drugim zalaczniku i po sekundzie gasnie i znow swieci service
-
Problem z wyswietlaczem fis 1km/h
Witam mam problem ze swoja a4 b6 2.0 alt a mianowicie : rano wsiadam do auta i wyświetla mi się napis Service i nad nim jak ruszyłem oznaczenie 1km/h . Cały czas się to paliło. Wykasowałem inspekcje Vcds i teraz wyświetla mi sie : serwis in :---- km ---- tagen . I teraz co jakiś czas pojawia sie główne menu na sekundę i tak mruga co jakiś czas albo ze hamulec zaciągnięty albo jakiś błąd na fis. Czy uszkodzony może być wyświetlacz fis czy może problem tkwi gdzie indziej?
-
Kierownica sama skręca w lewo
a pompa wspomagania moze byc winna?
-
Kierownica sama skręca w lewo
pytam o taśme bo miałem problem z air bag i była wyjmowana. ale sprawdze i geometrie
-
Kierownica sama skręca w lewo
Witam. Mam problem jade do przodu to przy puszczonej kierownicy auto skręca w lewo . jak cofam kierownica sie wraca i idzie w prawo. Co może być powodem? Czy to uszkodzenie mechaniczne czy winna moze byc tasma z czujnikiem kąta skrętu? A4 B5 lift 1.8 benzyna
-
montaz foteli z regulacja elektryki.
ok po 14 sprawdze i odezwe sie do ciebie
-
montaz foteli z regulacja elektryki.
witam posiadam zwykle fotele z podgrzewaniem a chcialbym wymienic na takie z regulowaniem elektrycznie. pytanie czy bede potrzebowal jakas dodatkowa wiazke i kombinacje? bo slyszalem ze fotel sam w sobie mechanizm ma i wystarczy tylko plus i mase podciagnac.
Wulkan15
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta