Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karol1985

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siema Panowie sprzedam swoje Audi jeżeli ktoś zaiteresowany pisac lub dzwonić https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-3-0-v6-220-km-quattro-CID5-IDiMzWZ.html
  2. W automacie jest z reguły inna chłodnica bo ma część odpowiedzialną za chłodzenie oleju skrzyni. Po prawej z przodu powinny być przewody ATF dzieki
  3. Dzieki Kurde ciezko dostać do mojej chłodnice na allegro tylko uzywane w inter carsie tez nie
  4. Hej Panowie mam pytanie czy mam w mojej audi jest taka sama chłodnica wody jak w manualu?
  5. Witam Panowie Mam B6 2001 r w automacie i szukam chłodnicy i pytanie czy jest taka sama jak manualu?
  6. Moim zdaniem na macu nie bedzie miejsca na tyle samochodów. może koło norauto? jest duży parking
  7. Witam Panowie poszukuje kogoś w Poz kto dobrze przyciemnia szyby w aucie i ma rozsądną cene Pozdrawiam
  8. Tankowałem gaz w Szczecinku za 1.87 a 95 za 4.0
  9. 1 Drut 2 Radol 3 K4RW4S 4 Bogul V8 5Karol1985 6 danielo 7 Lele 8 Papuga 9 Pepin 10 Maxcudo 11 niestandardowy 12 rosool88 13 14 skubiii89 15 Fazii 16 3r4 17 bartek_p18 18 Maciej6001 19 Labiel 20 Guzio 21 ep09043 22 emil899 23 Slo
  10. Też zawitam
  11. Hej Mam do sprzedania 4 felgi stalowe bardzo ładne proste do Audi A4 i A5 od 2007 roku 5x112 66,5 zapomniałem 16 cali
  12. Hej Koledzy szukam felg stalowych do audi A4 3.0 16 ktoś coś? I czy może ktoś wie jakie jest osadzenie u mnie? są et 40, et 42, et 45, et 50?
  13. Spotykają sie co niedziele o 19. Jak masz fb to wpisz nocna jazda bez celu po poznaniu
  14. Ja byłem o 19 i było pare aut tzn 5:) tylko ja w A4 a potem pojechaliśmy do pestki i tam już było około 40 aut. Było sympatycznie
  15. byłem tydz temu zobaczyć sporo aut było ale nikogo znajomego nie widziałem Witam Franowo? niedziela? Chętnie! 16? 17? Będzie więcej chętnych? ja bede około 19 chyba, że szybciej sie wyrobie byłem tydz temu zobaczyć sporo aut było ale nikogo znajomego nie widziałem Witam Franowo? niedziela? Chętnie! 16? 17? Będzie więcej chętnych? ja bede około 19 chyba, że szybciej sie wyrobie i chyba tez kumpel bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.