-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Panowie sprzedam swoje Audi jeżeli ktoś zaiteresowany pisac lub dzwonić https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-3-0-v6-220-km-quattro-CID5-IDiMzWZ.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W automacie jest z reguły inna chłodnica bo ma część odpowiedzialną za chłodzenie oleju skrzyni. Po prawej z przodu powinny być przewody ATF dzieki
-
czy do malualnej skrzyni chłodnica jest taka sama jak do automatu ?
Dzieki Kurde ciezko dostać do mojej chłodnice na allegro tylko uzywane w inter carsie tez nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Panowie mam pytanie czy mam w mojej audi jest taka sama chłodnica wody jak w manualu?
-
czy do malualnej skrzyni chłodnica jest taka sama jak do automatu ?
Witam Panowie Mam B6 2001 r w automacie i szukam chłodnicy i pytanie czy jest taka sama jak manualu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moim zdaniem na macu nie bedzie miejsca na tyle samochodów. może koło norauto? jest duży parking
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie poszukuje kogoś w Poz kto dobrze przyciemnia szyby w aucie i ma rozsądną cene Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tankowałem gaz w Szczecinku za 1.87 a 95 za 4.0
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1 Drut 2 Radol 3 K4RW4S 4 Bogul V8 5Karol1985 6 danielo 7 Lele 8 Papuga 9 Pepin 10 Maxcudo 11 niestandardowy 12 rosool88 13 14 skubiii89 15 Fazii 16 3r4 17 bartek_p18 18 Maciej6001 19 Labiel 20 Guzio 21 ep09043 22 emil899 23 Slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też zawitam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Mam do sprzedania 4 felgi stalowe bardzo ładne proste do Audi A4 i A5 od 2007 roku 5x112 66,5 zapomniałem 16 cali
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Koledzy szukam felg stalowych do audi A4 3.0 16 ktoś coś? I czy może ktoś wie jakie jest osadzenie u mnie? są et 40, et 42, et 45, et 50?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spotykają sie co niedziele o 19. Jak masz fb to wpisz nocna jazda bez celu po poznaniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja byłem o 19 i było pare aut tzn 5:) tylko ja w A4 a potem pojechaliśmy do pestki i tam już było około 40 aut. Było sympatycznie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byłem tydz temu zobaczyć sporo aut było ale nikogo znajomego nie widziałem Witam Franowo? niedziela? Chętnie! 16? 17? Będzie więcej chętnych? ja bede około 19 chyba, że szybciej sie wyrobie byłem tydz temu zobaczyć sporo aut było ale nikogo znajomego nie widziałem Witam Franowo? niedziela? Chętnie! 16? 17? Będzie więcej chętnych? ja bede około 19 chyba, że szybciej sie wyrobie i chyba tez kumpel bedzie
karol1985
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta